Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel és programozói...

Érettségivel és programozói tudással el tudom tartani magam egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, 19 leszek, mire befejezem. Addigra fogok tudni magas szinten programozni HTML/CSS-ben és C#-ban. A kérdésem az lenne, hogy egyetem mellett el tudom majd így tartani magamat? Mennyire durva egyetem mellett dolgozni programozóként? Mennyit lehet így keresni? Mennyire nehéz jó jegyeket hozni közben egyetemen?
2020. márc. 30. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire nehéz jó jegyeket hozni közben egyetemen?"


Ha zseni vagy, akkor semennyire.

Egyébként munka nélkül is elég húzós jó jegyeket hozni egyetemen.


Én megcsináltam anno az infós és matek tárgyaim nagy részét és utána kezdtem el dolgozni, munka mellett pedig szép lassan megcsináltam a maradékot.

2020. márc. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

"Addigra fogok tudni magas szinten programozni HTML/CSS-ben és C#-ban."


Ott kezdődnek el a bajok hogy a HTML, CSS nem programozási nyelv.

2020. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
php és vagy java.. azzal lehetne.. html/css édeskevés.
2020. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Saját tapasztalat:

Én anno kerestem 60k-100k/hó körül egyetem alatt. Főként hétvégén és mikor lazább napokon dolgoztam. Nyilván nem jött ki még a 80 óra munka sem egy hónapban. Full távmunka volt, html, css, php és c#.


Most 280k-300k-t keresek csak most nem c# hanem Java, de ez nagyon ritkán van munkában.


A kettő között kb 1,5 év volt. A második munkahelyre már akkor mentem mikor nem kellett bejárnom egyetemre.

2020. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!