Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem mellett dolgozva...

Egyetem mellett dolgozva mennyit kerestek havonta?

Figyelt kérdés

Arra is kíváncsi lennék, hogy


a szakotoknak megfelelő munkakörben dolgoztok-e?


hogy néz ki az időbeosztásotok?


hány órát dolgoztok hetente?


Bsc-re vagy Msc-re jártok?


naponta mennyi időt töltötök közlekedéssel?


szüleitek támogatnak-e, ha igen mennyivel?


köszi



2020. febr. 2. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Nem biztos, hogy tőlem akarsz választ, mivel én már az alapképzésem végén járok, amikor már nem kell bejárnom.


Programtervező informatikus szakon tanulok BSc képzésen, vidéken. (Nem tervezek MSc-t.)

A szakomnak megfelelő munkát végzek, rendes napi 8 órás munkában.

Napi kb 2x 40 percet töltök közlekedéssel.

Szüleim semennyivel nem támogatnak, másik városban élnek én fizetek mindent magamnak, ahogy régen is.

2020. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

BSc - Mérnökinfó.

Kettő félévem van hátra és így suli mellett 20-24 órákat tudok dolgozni szakmán belül. Ebből olyan 130-160 nettó között kapok és mellette van egy 20 órás webfejlesztői munkám ami full remote így suliból, utazás közben, munka/suli elött vagy után, gyakran éjszaka csinálom. Ebből havi 120 nettót kapok, így suli mellett is összejön a 250-280.

2020. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es


elég sok időt töltesz munkával, így hogy tudsz tanulni?

2020. febr. 28. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!