Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőnek most van esélye...

Pályakezdőnek most van esélye a karriere megmentésére?

Figyelt kérdés
Ugyan van B tervem, de az fájóbb..
2020. ápr. 2. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Mire gondolsz?

A koronavírusos mizzériára?

2020. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A gazdasági világválságra (mi másra?)
2020. ápr. 2. 10:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Meg varj. En 2013 ban voltam igy, amikor itthon tetozott a vaslag, call centerbe sem vettek fel. Aztan csak alakult valahogy.


Most maximum keresd a lehetosegeket, es ha lesz nyitott ajto, hajra.

2020. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Pályakezdő előtt még ott az élet. Karrier el sem kezdődött, nincs mit megmenteni.

Értelmes szaktudással, végzettséggel kicsit nehezebben, és tovább fog tartani munkát találni, de attól még esélye bőven van

2020. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 2010-ben végeztem a sulival, utána 2 évig kuli munkákat csináltam egyáltalán nem a szakmámban, mert egyszerűen nem kellettem sehová az előző válság idején. Utána sikerült elhelyezkedni és azóta egész szép karriert befutottam. Nem mondom, hogy nem sajnálom azt a 2 évet, de tragédia nem történt. Be bírtam hozni a lemaradást.


Most soknak tűnik neked is, ha akár 2 évig nem fogsz tudni elhelyezkedni a szakmádban, de egyszer majd legyintve fogsz visszatekinteni erre a mostani időszakra.

2020. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. Én is most kezdtem el keresni, a válsághelyzet előtti hetekben egyszerre 7-8 hellyel álltam kapcsolatban, külföldről kerestek meg fejvadászok, kb. 2-3 naponta volt vmi új lehetőség. Mióta van ez a víruspara, puff, mindennek annyi, azok a helyek elzavartak, ahol már letoltam 4-5 körös interjúkat és nagyjából már csak az ajánlattételre kellett volna várni, az új cégek nem válaszolnak, a fejvadászok eltűntek. Kapcsolati tőkét bevetve sincs nagyon semmi. Fos ez a helyzet egyszerűen, nem tartom fairnek sem.
2020. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4. Vagyok


Igen, az elottem irok jot irtak. Nincs diplomam, de jo szakmaban vagyok (szellemi). Anno ragaszkodtam, hogy jujjj szakmazni akarok most. Es huztam az idot, kb 2 evig semmi. Megbantam, mert barmilyen munkatapasztalat is jobban mutat az oneletrazjban, mint a semmi.

2020. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs még karrier, amit meg kelljen menteni. Elindítani meg el lehet.
2020. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor esély arra, hogy elindítsam...
2020. ápr. 2. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!