Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap kezdenék az új munkahel...

Holnap kezdenék az új munkahelyemen viszont közben jött egy jobb ajánlat és visszalépek lehet bármi következménye?

Figyelt kérdés
Szerződést holnap írnám alá (így gondolom még nem vagyok elköteleződve), voltam bent a cégnél de nem volt ott éppen a főnök. Viszont hagytam neki egy nyomtatványt, hogy köszönöm a felkínált lehetőséget de találtam egy jobban fizető állást.
2020. ápr. 6. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Nem írtál alá semmit. Következménye nem lehet. Max. kicsit többet csuklasz majd, mert a főnök biztos fog emlegetni.. 😁
2020. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból lehet, hogyha pl. próbaidő alatt kirúgnak a jobb helyről és mondjuk vissza akarnál jönni ide, akkor jó eséllyel nem fognak újra felvenni.
2020. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!