Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kéne tanulnom ahhoz, hogy...

Mit kéne tanulnom ahhoz, hogy bűnügyi nyomozó legyek?

Figyelt kérdés
Most indulok 9. Osztályba (lány vagyok), és eldöntöttem, hogy bűnügyi nyomozó szeretnék lenni. Viszont nem nagyon tudom, hogy mik kellenek ehhez. A fizikumom megvan hozzá, mert már nagyon rég edzek (itthon). Esetleg hova kéne mennem? Ha elmennék pl a Miskolci szemere rendészeti iskolába. És ott érettségiznék, az segít valamit? Vagy hogy kezdjem el ezt a szakmát? Milyen iskolába ajánlatos menni?
2020. ápr. 6. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, alapnak jó, de utána Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Rendészettudományi Kar.
2020. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanulj kevesebbet :):):):)
2020. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy középsuliba rendészet és közszolgálat szak, vagy akár egy erős gimit is el tudok képzelni, utánna irány a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Rendészettudományi Kar. Ott majd választhatsz hogy bűnügy, vagy stb.
2020. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!