Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy érzed, szüleidhez képest...

Hogy érzed, szüleidhez képest jobb vagy rosszabb az anyagi helyzeted?

Figyelt kérdés

A kérdés természetesen olyanokra vonatkozik, akik már önálló életet élnek.


Iskolai végzettségedet is megírhatod, tehát a szülőkhöz képest magasabb vagy alacsonyabb a végzettséged.

Pl. nekik érettségi, de neked már egyetem



2020. ápr. 11. 12:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Lényegesen jobb.

Nekik főiskola, nekem egyetem.

2020. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem rosszabb, de a szüleim idősebbek 35 évvel. A végzettségünk szintje ugyanaz.

Amikor olyan idősek voltak, mint én, szerintem hasonlóan álltak.

2020. ápr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%

Nekem lényegesen jobb az anyagi helyzetem.


Anyámnak főiskola, nekem érettségi + egész életen át való folyamatos tanulás, ilyen-olyan végzettségek.


Lehet lehúzni :D (merthogy itt az a divat, hogy csak az az ember, akinek diplomája van :D )

2020. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha azt az időszakot vesszük, amikor apám volt az ország egyik leggazdagabb embere, akkor lényegesen rosszabbul.

Ha azt az időszakot vesszük, amikor a saját hülyeségei miatt mindenét elveszítette, akkor lényegesen jobban.

A szüleimnek főiskolai diplomájuk, nekem egyetemi lett, ők sosem voltak alkalmazottak, én az vagyok.

2020. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Jelenleg jobban állok mint ők együttvéve.


Úgy érzem, hogy ők kb semmit sem tanultak, semmi tapasztalat vagy bölcsesség nem szorult beléjük az egész életük alatt. Ugyanazt szajkózzák már 20+ éve, ami már kb 100x be lett bizonyítva, hogy nincs igazuk.

2020. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekik szakma, nekem büfédiploma.

Nem ők neveltek amúgy.


Anyám félig-meddig hajléktalan, pl a mostani helyzetben fogalmam sincs, mi van vele. Szerintem jobb esetben munkásszálló, rosszabb esetben lehet, hogy tényleg nincs hol aludnia.


Apum ugyanúgy sodródott az árral, mint eddig én. Ugyanúgy tanult, mint eddig én és ugyanúgy nem tudta hasznosítani, mint eddig én. Vagy ha igen, csak ideig-óráig. (Mint eddig én)

2020. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Anyámnak érettségi, apámnak szakma. Nekem diploma.


Anyámnál jobban állok, apámnál rosszabbul.

2020. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb. Szüleimnek van diplomája, én nem fejeztem be a egyetemet.
2020. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
az egyetemet*
2020. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Apum 8 általános,anyum szakmunkásképző,nekem érettségi!

Pályakezdőként jobban kerestem,mint apukám akkor 30 év munkaviszonnyal,anyukám fizetéséről meg ne is beszéljünk.

Férjem pedig pofátlanul jól keres,így összességében fényévekre vagyunk attól az életszínvonaltól,amiben felnőttem.

Dolgos,becsületes,de sajnos bátortalan és megalkuvó szüleim vannak!

2020. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!