Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikai pályán (elsősorba...

Informatikai pályán (elsősorban fejlesztés) mennyire vannak veszélyben a pályakezdők?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 12. 19:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

# 9



Nem nappalin vagyok egyetemen, bújtatott katás vagyok, céghez kiközvetítve és 90 napon belül. Bár akikhez ki vagyok közvetítve, őket nem érdekli gondolom, miként vagyok foglalkoztatva...



Ez az gyakornokoskodás azokat érinti, akik 18 évesen már eleve a programozás mellett döntöttek és nappalin csinálják, egyetemen.



Egyébként ez a kata olyan, hogy ok bújtatott, de eredetileg én már nyáron bele akartam fogni egy teljesen más tevékenységi körbe is. Övtj felvétele, közösségi portálon a dolog hirdetése.

2020. ápr. 13. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!