Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudnátok ajánlani egy 38...

Mit tudnátok ajánlani egy 38 éves érettségizett nyelvismerettel rendelkező férfinek jövedelemfejlesztés céljából maximum hat hónapos időtartamra?

Figyelt kérdés

- nyelvismeret angol alap társalgás

- műszaki dolgokban tájékozottság (elektronikától az informatikán át a kezdő autószerelésig)

- b jogosítvány

- némi építőipari tapasztalat

- tudok főzni kezdő szinten, és dolgoztam már konyhán is.


Jelelnlegi jövedelmem paraméterei

Havi 360 "munkaórával" 350.000 nettó


(azért írtam idézőjelesen mert készenléti is van benne, de nem releváns mert ugyanaz az órabére)



Hát ezt szeretném jelenlegi munka mellett vagy akár munkaidőm alatt is fejleszteni egy maximum 6 hónapos gyorstalpaló vagy bármi keretében amivel utána más lehetőségek is tervezhetően megnyílnának vagy kevesebb munkaórával tudnám ugyanezt a szintet hozni.

Számlás lehetőség is jöhet, csak fixen tervezhetően, nem a csodára várva


Ötletek?



2020. febr. 18. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármit is ajánlanak az itt válaszolók, az nem garancia arra, hogy ténylegesen fel is fognak venni oda magasabb fizetésért. A helyedben én megnézném a most aktuális álláshirdetéseket, hogy mivel foglalkoznék szívesen a jövőben és onnan bogarásznám ki, hogy milyen képzés hiányzik még ahhoz, hogy elérjem a célt. A fizetesek.hu -n munkakörönként rá tudsz keresni az aktuálisan elérhető versenyképes fizetésre + a profession.hu -nak van Bériránytű kalkulátora: [link]
2020. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Najó, de itt a "látszatmunkák" ról nem igazán lehet képet kapni.

Márpedig azok a laza, de jól fizető melók (jelenleg is ilyenem van), nem ahol tényleg el is várnak valamit. Ahol most melózok, csak annyi volt az elvárás, hogy legyen meg a szükséges papír, és pontosan érkezz be váltani a kollegát.

Olyan lehetőségek érdekelnek, ahol egy "világcégnél" "ki van találva" egy munkahely, és be van nyomva oda egy rabszolga, hogy tudjon pénzt keresni a munkáltatója, meg akinek visszaosztja a hasznából.

2020. febr. 18. 11:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez is egy nézőpont, bár nem tudom, hogy egy ilyen "látszatmunka" hogy fog kitartani neked a nyugdíjkorhatárig, de hát persze te tudod.
2020. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kollegám most 58 éves és már 12 éve csinálja ezt a melót.

Én most vagyok benne harmadik éve.

Nem hiszem, hogy érdekel mi lesz 25 év múlva a nyugdíjammal, lehet meg se érem :D

Egyébként is vannak nyugdijjas szövetkezetek, és 10 ből 8 nyugdíjjas dolgozni jár ugyanúgy, vagy kénytelen nyomorogni, szóval a nagy nyugdíjtuti, mára felmenőinknek se nagyon jött be...

2020. febr. 18. 12:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha anyámból indulok ki 40 év állami eü munkaviszony után kap 160 ezer nyugdijjat 68 évesen, és mellette ugyanúgy eljár háziápolni öregekhez..
2020. febr. 18. 12:51
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha számszakilag nézem akkor amit az én jövdelmemből, meg a munkáltatómtól levon most az állam, pont azt kapja meg anyám nyugdijjként... akkor hol van a 40 év alatt befizetett adója stb, vagy hol van az én adóm, vagy soha vissza nem igényelt áfám amit életembe beszedett tőlem az állam minden elköltött forintom után?


Na ez az...

2020. febr. 18. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a nyugdíjra gondoltam, hanem hogy addig is hol fogsz dolgozni, ha csak látszatmunkák lesznek az önéletrajzodban. De mint írtam, nekem mindegy, te tudod.
2020. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 7


Hát ott ahol nem az számít amit az önéletrajzba írok, mert itt sem az számított amikor felvettek ide.

2020. febr. 18. 18:33
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként sem szoktam konkrétumokat, vagy cégneveket beírni, önéletrajzba csak körvonalakban és inkább a munka jellegét fejtem ki, illetve azt hogy hogyan kezdtem, és későbbiekben mit bíztak még rám illetve meddig jutottam el benne, vagy miért álltam fel végül. Ritkán követem az önéletrajzmintákat, de a stílusjegyeit fel szoktam használni, és törekszem a rövid tömör fogalmazásra.


Továbbá a jelentkezésemnek megfelelően szoktam "optimalizálni" a dolgokat.

2020. febr. 18. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!