Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek ha semmi nem...

Mihez kezdjek ha semmi nem érdekel csak a telefonozás, hangoskönyv olvasás és a szépségápolás?

Figyelt kérdés
Van munkám, de szeretnék mást csinálni. Közalkalmazott vagyok, kevés a fizum. Nincs meg pár ezer forint hiányzik a 200ezerhez. Ebből kellene valamihez kezdeni. Sajnos szinte semmi nem érdekel egész nap tudom nyomkodni az instám és a facét. Nem posztolok csak lapozok. Egész nap hangoskönyv szól a telefonom, leginkább önfejlesztő könyvek de még nincs hatásuk 😂. Ezen kívül ebben a témában a könyveket is szívesen olvasom. Érdekel a szépségápolás de csak a sajátom, mást nem akarnék szépíteni ennyire nem vonz mélyen. Szeretek öltözködni, szeretek sétálni, kirándulni. Youtube videókat nézek, blogokat olvasok. Érdekelnek egyébként a virágok, a természet, a zöldségek, gyümölcsök de nincs kertem akkora, hogy termesszek bármit is. Esetleg árulnék különleges szörpöt, mézet, különlegességeket de nincs hozzá semmim. Azthiszem teljesen életképtelen vagyok mindenre. Nem vagyok vállalkozóképes, az sem jó, hogy másoknak dolgozom és semmibe vesznek. Semmi olyan nem érdekel amiből jól lehetne élni. Mit tegyek? ☹️

2020. ápr. 13. 02:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Lehagytam, hogy 24 L vagyok. És van több szakmám is. Vendéglátóipari, gyógy és sportmasszőr és szociális is. De egyik sem az álmaim munkája..
2020. ápr. 13. 02:53
 2/18 FoxtrotLidérc válasza:
78%
Oké, leírtad, hogy mi az érdeklődési köröd. De mégis... Mi az, ami régen pl. nagy álmod volt? Kibontakozhattál-e valamikor? Úgy értem: Engedtek-e kibontakozni? Ha nem, akkor javaslom, hogy próbáld ki magad abban, ami kimaradt. Ha igen, és van rá lehetőséged, javaslom, gondold át, hogy mikben lehetnél jó! Mi az, amit jobban csinálsz mint mások? Mi az, amiben jó vagy? Mik az erősségeid? Mi okoz örömet? Magadat te ismered a legjobban. Látatlanban ennyit tudok mondani.
2020. ápr. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha szeretsz hangoskönyveket halgatni akkor tanulj velük nyelveket.
2020. ápr. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Ezeket a szmájlikat kihagyhattad volna...


A legtöbb embert nem érdekli a munkája, nem szereti, belefásul, csak a pénz miatt csinálja. Persze van az a kis réteg, aki élvezi (mondjuk én is szeretem, de néha sok).


Legyèl virágkötő. Bár gyanítom, ők sem keresnek sokat.


Amúgy amit leírtál, az nagyrészt a legtöbb korodbelire igaz; insta, youtube, pinterest, facebook, divat stb


Ahhoz pedig, hogy szörpit árulj, bizony vállalkozó kell, hogy legyél.


Mellesleg, a világ összes önfejlesztő könyvet átnyalhatod 500x, ha nem veszed komolyan, és nem akarsz fejlődni- mert nem akarsz. Az írásodból legalább is ez jön le. Neked jó ez. Hogy social médiában élsz.

Mondanám az influencert, deh... ahhoz eléggé ügyesnek, és kitartónak kellene lenned.

Plusz, ha már olyan szinten vagy, szintén vállalkozó kell, hogy legyél, szóval...


Én valami irodai munkát tudnék elképzelni neked, bár a pénz ott sem vetne fel.

Mindenesetre, amíg nem akarsz változni, nem is fogsz.


26/N

2020. ápr. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Keress egy gazdag pasit és menj hozzá.
2020. ápr. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Legyél humorista. Már a kérdés is rendkívül nevetséges. :) Pl a hangoskönyveket eleve nem is kell olvasni. Azért hangos- könyvek. De a többi szövegen is hatalmasakat nevettem.
2020. ápr. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom kiadóknál van -e olyan munkalehetőség, hogy hangoskönyvek bizonyos szempontok szerinti véleményezése, minősítése stb, ez érdekes lehet. Nyelvtanulás vagy hasonló amit javasoltak is nagyon jó lehet.
2020. ápr. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Semmibe vesznek? Komolyan? Nem mondod?

Leírod, hogy tök sablonos basic punci vagy, akit semmi nem érdekel, semmihez sem ért, és semmit nem csinál. Valószínűleg a munkahelyeden is bőven nélkülözhető vagy.

Ezt engedd el! Egy vállalkozásban ezerszer keményebben kell nyomni, az nem megy magától, ott nincs havi fix bevétel akkor is, ha a mobilod bámulod egész nap.

Majd elfogadod és belenyugszol, hogy te pont most vagy a neked megfelelő helyen.

Ápolgasd a szépséged, gyorsan menj férjhez, mert pár év, és nem lesz elég a reprezentatív munkakörhöz se, hogy ülsz és szépen nézel.

2020. ápr. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

En is azt hittem, hogy semmi nem erdekel, ezert huztam a vallalkozast evek ota, mert nem jott az ihlet, mi legyen a profil. Aztan rajottem, hogy leszarom, mert igazabol en nem azert akarok vallalkozo lenni, hogy oromkodve nezzem a sajat termekem / szolgaltatasom, hanem maga a vallalkozoi let miatt. Az uzleti resze erdekel jobban, meg maga az, hogy csinalni valamit aminek en vagyok a fonoke. Szoval valasztottam egy tok alap semmilyen dolgot ami mar letezik a piacon es azt csinalom beleadva a sajat maximumomat. Ennyi. Emelett megvannak a hobbijaim. De mar halalosan nem erdekel az, hogy a munkam mindenkepp a kedvenc hobbimhoz kapcsolodjon. Alkalmazottnak lenni mindenhol szar, mindegy mivel foglalkozol. Sajat vallalkozasnal meg szinte mindegy, mit csinalsz, annak az a lenyege, hogy legyen belole eleg profit, amivel meg nem akarsz es nem muszaj neked foglalkoznod, azt kiszervezed aztan kesz.

De ja, dolgozni kell mindenhol, instanyomogatas az nem termel penzt, mar ha nem epp a marketinganyagot toltod fel...

2020. ápr. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Ebből a felhozatalból pedig lehetne valamit összehozni, ha komolyabban vennéd a dolgokat.

A szociálist tanuld tovább mentálhigiénés tanácsadónak, használd ki a gyógy-, és sportmasszőri képesítésedet, ezzel ügyfeleket tudsz magadnak szerezni a mentálra is. Két foglalkozást tudnál vállalkozásban vinni: reggeltől délutánig masszőr, 16h.-tól mentálozás.


Az az érzésem, hogy a kertészkedés, természet vonalat hagyd, mert ha az eddigieket sem tudtad kihasználni, akkor azt sem fogod tudni.

Sajnálom, hogy nem használod ki a tudásodat, a lehetőségeidet. Sportolj, azzal növelni tudnád a kitartásodat.

2020. ápr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!