Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire kínos ha 38 évesen a...

Mennyire kínos ha 38 évesen a szomszéd 21 éves srác lesz a főnököm?

Figyelt kérdés

A gyerekem lehetne majdnem, a szülei 40 évesek, jó barátaim, jó szomszédi viszonyban vagyunk. Az egyetem után ment ehhez a céghez és a válság miatt lett most vezető pár hete. Én elvesztettem a megélhetésemet és jelentkeztem egy állásra amire van most kereslet. Erre átszólt a szomszéd asszony, hogy a fia megkapta a jelentkezésemet és ne aggódjak, lesz munkám!

Kicsit kínosan érzem magam azóta. Elég furcsa lesz hogy a szomszéd srác lesz a főnököm. Bár nem biztos hogy ő is marad, lehet hogy csak ideiglenes ez a kinevezés. De akkor is.

Ti hogyan reagálnátok le? A pénz kell, válogatni nem szabad most!


2020. ápr. 13. 12:05
1 2
 11/11 Pongi57 válasza:
Nekem egy volt beosztottam a jelenlegi főnököm. Fiatalabb nálam, igaz csak két évvel. Viszont én nem éreztem, jól magam főnökként, úgyhogy megváltás volt ez a szerepcsere. Évek óta ő a fönököm, és tök jó a viszonyunk. Én nyugodt vagyok, hogy nem kell más hülyeségei miatt tartanom a hátam, csak saját magamért vagyok felelős, ő meg abszolut nem él vissza ezzel a helyzettel, tök normális. Mondjuk másokkal is az, tehát nem csak velem kivételez. 10 ember tartozik alá. Jó csapat vagyunk. De ez teljesen egyén és szituáció függő, úgyhogy a te helyzeted független mások tapasztalatától. A tied majd elválik, ha már együtt dolgoztok pár hónapja. De alapból nem gáz ez a helyzet, ahogy már előttem is írták, idővel egyre inkább így lesz, hogy egy idősebb embernek fiatalabb főnökei lesznek.
2020. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!