Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A járvány milyen hatással van...

A járvány milyen hatással van a BIG 4 cégekre? Esélytelen most bekerülni?

Figyelt kérdés
Márciusban kezdtem volna az E&Y-nál, azoban előbb áprilisra majd most augusztusra halasztották el a belépésemet a járványra tekintettel. Tényleg csak arról van szó, hogy eltolták a belépésemet vagy pedig időt akarnak nyerni ahhoz, hogy eldöntsék addig is, hogy egyáltalán felvegyenek e? Ugyanis arra gondolok, hogy szerintem ez az egész arra megy ki, hogy kivárják, hogy mekkora gazdasági válság lesz most és majd annak fényében eldöntik, hogy visszamondják-e az ajánlatot. Persze, ha felvesznek akkor is bármikor kirúghatnak az első 3 hónapban, ha spórolni akarnak a bérekkel. Aki BIG 4-nál dolgozik tőlük kérdezem, hogy mi újság most nálatok? Kevesebb a megbízás? Elkezdtek már leépíteni vagy tervben van? Meglepne ugyanis, ha pont most vennének fel új embereket, de ki tudja.

2020. ápr. 15. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én E&Y-nal dolgozom, milyen poziba jeentkeztel?
2020. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Adótanácsadó (junior)
2020. ápr. 18. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!