Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol vállaltok/vállaltatok...

Hol vállaltok/vállaltatok idén diákmunkát?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem találok. Tudom, hogy mindenki ezt a szöveget nyomja..,de érdekel. Aki tud Kecskemét és körzetében állást az írhat!:)
2010. júl. 27. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! 18 éves lány vagyok, idén én sem találtam. Kisvárosban lakom, jó fürdővel. Általában a diákok nálunk ott szoktak dolgozni, de oda csak protekcióval lehet bejutni.

Én mezőgazdasági munkát szoktam végezni, gyümölcsöt, zöldséget szedek. Idén viszont ez sem volt, a sok esőzés miatt nem lett elég mennyiségű termény.

2010. júl. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eddig még nekem sem sikerült találni, pedig már sok diákszövetkezetnél megfordultam. De nagyon reménykedem benne hogy még akár egy pár hetet de tudok majd dolgozni.

Amúgy én Debrecenben lakok. Én szívesen vállalnék pl gyári munkát, csomagolás, címkézés.

Sok sikert nektek is! Ne adjátok fel!

2010. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi aztán nem adjuk fel!:D Én május végén kezdtem el hívni a diákszövetkezeteket, meg voltam is benn náluk. Mindig böngészem a frissítéseket:P
2010. júl. 27. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz mást is, nem csak diákmunkát. Az én állásom úgy indult, hogy részmunkaidős, aztán a főnököm rájött, hogy neki is jobb, ha szövetkezeten keresztül megy a dolog, olcsóbb. Így diákmunka lett belőle :)
2010. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaja, én is folyton a frissítéseket lesem. :D

Am nekem lett volna munka még májusban, csak azt mondták az a jó ha 1 héten 3-4x megyek. :S Én meg 1-2x mentem volna, mivel az érettségire készültem. Ezért nem vállaltam el, mert hát az érettségi csak fontosabb.

De azóta ... szinte semmi...

2010. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én azon tudok otthon nevetni, hogy mikor felírnánk a nevünket, nem egy listára írják, hanem egy darab cetlire, amit épp talált az asztalon...:)
2010. júl. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!