Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki a Fundamentáná...

Dolgozik valaki a Fundamentánál (nem üzletkötőként)? Tapasztalatok, észrevételek.

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Állásinterjún voltam a Fundamentánál, persze a hirdetésből ez nem derült ki. Úgy alakult, hogy egyszerre ketten értünk oda, akkor még nem tudtuk, hogy ez a Fundamenta. Az volt az elő kérdés, hogy hallottunk-e arról, hogy alanyi jogon állami támogatás jár, nagy kerek szemekkel mondtuk, hogy nem, mire kibökte, hogy a Fundamenta lakáskasszáról van szó, ja erről már hallottunk, sőt nekem volt is, de ezt úgy adták elő mintha valami óriási dolgot árultak volna el nekünk. Rátértünk a feltételekre, mondták a képzés ingyenes, de valahol messze lesz. Akkor kiderült, hogy ja a szállásért fizetni kell, megoldják, hogy jutunk el oda, ja persze a benzinbe be kell szállni, hát a papír is pénzbe kerül, kb. 50 ezer ft. A képzés előtt már vállalkozónak kell lenni, úgy hogy azt sem tudom alkalmas lennék-e rá vagy sem. A fizetés az mesés a 3. hónaptól akár 1 millió forint is lehet. Lehetne, mert ugye a hangsúly ezen van és micsoda virágzó üzlet lesz ez újra, mert az új kormány visszahozza majd a szocpolt. Nekem túl sok volt a lehetne ezért nem voltak hitelesek számomra.
2010. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én ott dolgozok a call-centerben. Kicsit monoton, de jó munka! 4 órában vagyok és 45.000 Ft a fix bérem. Szerintem jó!
2010. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem a párom kezdett nemrég náluk. Páromnak is ígérgetik a havi milliós fizut. De jó is lenne:) De szerintem csak mese habbal. Eddig lehúzás ment, tanfolyam díj, rengeteg benzin költség a sok oktatásra, irodába, ügyfelekhez járás miatt, telefonköltség szintén sok. Na meg ilyenek. Pont pár napja írtam ki egy kérdést erről.

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

Itt leírtam, hogy 100ezerbe bőven benne van 1 hónap alatt a költségünk, erre fel hónap végére 10ezer ft "fizetést" kapott a párom.

2010. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hirdetés középvezetői posztról szólt, majd vissza is hívtak, el kellett küldeni egy pályázatot és most személyesen hívtak be. Pályakezdőként jelentkeztem. Akkor ne is számítsak semmi jóra?
2010. aug. 9. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!