Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmunkások! Nektek mennyi a...

Szakmunkások! Nektek mennyi a besorolási béretek?

Figyelt kérdés
Szeretnék tájékozódni, hogy a Magyarországon dolgozó szakmunkások mennyit tudnak meg keresni egy hónapban.

2020. ápr. 20. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik szakma érdekel?
2020. ápr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
150 ezret. Netto
2020. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bármelyik szakmunkás leírhatja a bérét.
2020. ápr. 20. 17:04
 4/5 pyetro válasza:

Cége válogatja, munkája válogatja és a végzettség se mindegy. Egy kisebb vállalkozás most nem képes 140-160000 ft-nál többet adni műszerésznek, gépésznek, elektronikai szerelőnek a válság miatt, ezt megelőzően 200-250000 ft-ot adtak, részben bejelentve a szerencsésebbeknek, felkészültebb szakiknak. Villanyszerelő, kőműves kb 250-300000-et keres vagy ez felett mert ugyan úgy keresett szakma, a bejelentés ugyan úgy kérdéses.


Nagyobb multinál ez változó. Én 8 éve vagyok egy Dunántúli cégnél elektronikai területen szakmunkás, de van amikor programozok, különböző részlegeken besegítek. Úgy érzem kellően megbecsülnek, a munka néha nehézségekkel jár, túlórázni kell, de szeretem csinálni. Túlórák nélkül, két műszakban jelenleg 330000 a kézhez kapott nettóm és nem váltanék.

2020. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

175 de vannak a cégnél olyanok akik papír nélkül többet vissznek haza.


Bár ezert a pénzért nem kell megszakadni.

2020. szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!