Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek Magyarországon is...

Szerintetek Magyarországon is alapjog lehet a home office?

Figyelt kérdés

[link]


Németországban alapjog lesz.Vagyis, ha a munkakör elvégezhető otthonról, akkor a munkavállalónak joga lesz a home officehoz.


Véleményem szerint, ezt nem csak Németországban,hanem az egész EU területén be kellene vezetni.


2020. ápr. 28. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, nem olvastam el az írást, de nem tudom, mi a gond. Sokan dolgoznak otthon, és már jó ideje. Pl. a szomszédom húsz éve így dolgozik. Számítástechnikai tanácsadó-fejlesztő, mérnök. Hetente egyszer jár be megbeszélésre.
2020. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Ne mégis megnéztem. Hát… nem tudom.

Én majd eldöntöm, hogy a főnököm akarata ellenére otthon dolgozom. Jó. A főnököm meg majd úgy fog dönteni, hogy felvesz mást.

2020. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Miért is kéne? Komolyan nem értem az ilyen embereket
2020. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3#


Sok az idióta vezető, akik nem támogatják a home officet, pedig minden technikai lehetőség megvan hozzá és a munkakör olyan,hogy a helyhez kötése sem indokolt.


Ezért, miattuk kellene szabályozni.

2020. ápr. 28. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem véletlen szokás olyan helyen is 1 napban korlátozni, ahol minden lehetőség adott. Kicsit gondolkodj
2020. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5#


Sok helyen egy napban sem engedik.

2020. ápr. 28. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Bàr nem ez volt a kérdés,de egy napot vegyél már ki szabinak,vagy ha egy két óráról van szó,csúsztasd le.
2020. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék, sok dolog változott nagyot pozitív irányba, mióta itthonról dolgozok. A munkám minősége javult, a mennyisége nőtt, emellett itthon is sokkal szebb a ház, a kert, és még a lelki egyensúlyom is sokkal jobb. Imádom.

Remélem a járvány után nálunk is nyitottabban fognak állni ehhez a munkaadók.

2020. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!