Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éjszakai műszak tök egyedül?

Éjszakai műszak tök egyedül?

Figyelt kérdés
Egészségügy. Tegnap volt “betanulás” kb semmi, ma már mennem kell 12 órába egyedül állandó éjszakára.. ha elakadok senkit se tudok hívni segítségül.. eddig hétköznap jártam csak nappalra 8 órába.. buszra is másfél órát kell majd várnom.. nagyon ideges vagyok, sose éjszakáztam, főleg nem tök egyedül, segítség nélkül.. valaki?:(

2020. ápr. 28. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hűha, kemény a főnővéred. Én is nagyon félnék. Milyen osztályon vagy?
2020. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem osztályon végül is, hanem én osztom a védőruhát és dobom le a szennyest, és számolom, leltározok..:(
2020. ápr. 28. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés tulajdonképpen?
2020. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most ezen akkor mit kell parázni?

Nem közvetlenül emeberélekert felelsz.

Amiket írsz feladatokhoz nem kell nagy tudás.

2020. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Úristen akkor ezen ne parázz, az égvilágon semmi baj nem történhet :D Ha valamit elrontasz, rosszul számolsz, visszamész az osztályra, elmondod mi történt, visszaadják a cuccot, papíroztok és ennyi :D A nővérek nem esznek meg senkit, nyugi :D


Üdv; egy osztályos ápoló

2020. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Na milyen volt? :)
2020. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!