Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lesz így munkám?

Hogyan lesz így munkám?

Figyelt kérdés

Marketinges és kereskedelmi végzettségem van, de nagyon úgy néz ki, hogy nem megy az irodai munka. Serdülő korom óta a migréntől szenvedek, de a suliban mindig be tudtam hozni a hiányzásokat, egy munkahelyen viszont ezt nem fogadják el. Időközben kiderült, hogy endometriózisom is van, ami hatalmas fájdalmakat okoz, spkszor napokra kiüt. Nincs az a munkáltató, aki ezt bevállalja és érthető is igazából. 3 éve végeztem, 4-5 munkahelyet próbáltam ki. Elsőnél még a főnök küldött el az utolsónál már én jöttem el... fél éve már nem is keresek munkát, otthon vagyok szüleimnél. El vagyok keseredve. Sose fogok tudni önállósodni így...


Mit tudnék tenni? Nem tudom miből fogok valaha is megélni?



2020. ápr. 29. 20:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%
Túl hisztized szvsz. Attól mert kicsit fáj a fejed még be lehet menni dolgozni. Bedobsz egy rubophent aztán szevasz.
2020. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem kicsit fáj, hanem elvuselhetetlenül, de aki ezt nem tapasztalta meg az soha nem érti ezt meg és sajnos ez a hozzáállás...
2020. ápr. 29. 20:27
 3/23 anonim ***** válasza:
6%
Vagy te vagy hisztisebb mint az átlag. De nincs azzal gond ha nem akarsz dolgozni, beköltözöl egy hajléktalanszállóba aztán majd ott elleszel ingyen.
2020. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Remélem te mindig egészséges leszel es nem fogod ismerni, hogy milyen egy igazi fájdalom. Májusban lenne műtetem az endometriózis miatt amúgy, de a vírus miatt el fog maradni...
2020. ápr. 29. 20:32
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Keress egy olyan szakmát, ami érdekel és tudod vállalkozásban végezni, hogy ne függj a főnöködtől. Ha magadnak osztod be az időd, nagy eséllyel tudod kompenzálni a kieső időket.
2020. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Ha napokra ki kell maradnod a melóból, ráadásul bármikor, össze - vissza, akkor egyértelmű, hogy számodra a hagyományos melók és melóhelyek nem megfelelőek.


Saját vállalkozás kell, alkalmazottal. Vagy magán TAXI-zás, akol te döntesz, hogy mikor melózol.

Pl.: magáningatlanos is jó lehet.


De azt, hogy normál, heti 5 nap, napi 8 óra melóhely nem tart meg, na az 100%.

2020. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

Gondolkodtam ezen is. Webprogramozni meg tudnék tanulni és azt lehet otthonról vállalkozásban. Vagy a virágkötő szakmán gondolkodom, talán az meg nyugisabb. Ilyen egészséggel nagy karriert úgy se lehet befutni... :(

2020. ápr. 29. 20:38
 8/23 anonim ***** válasza:
31%

#5

Jó de hiába vagy vállalkozó, ha minden nap van valami kifogásod hogy miért nem akarsz dolgozni. Vállalkozóként éppenséggel jóval többet kell dolgozni mint beosztottként. Meg ott is vannak határidők és ha meló helyett csak fetreng otthon az aktuális kitalált betegségével, nem fognak neki fizetni a munkáért.

2020. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Karrier senkinek nem pottyan az ölébe, azért tenni kell és áldozatokat hozni.

Ha csak kifogásokat keresel, akkor örökre a szüleidnél fogsz lakni, munka nélkül.

Felfoghatnád a helyzetedet lehetőségként is. Otthon lakhatsz, biztonságban, tanulhatsz és vállalkozhatsz kockázat nélkül. Viszont a programozás sem úgy fog kinézni, hogy megírsz egy hello wordöt és utána dől a lé, ezzel azért remélem tisztában vagy.

2020. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%

Ilyen feltételekkel kb. csak magánvállalkozó lehetsz, vagy csinálsz vállalkozást.

Ha magadnak vagy a fönöke, akkor kevésbé gond, ha 4 napra mondjuk szevasz, mert annyira fáj.

2020. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!