Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondanék gyakornokként. Jó...

Felmondanék gyakornokként. Jó így?

Figyelt kérdés
Ginop programban vahyok gyakornok. Határozott idelyű szerződés. Ha felmondó levelet kell írnom elég annyi indoklás hogy nem érzem alkalmasnak magam a feladatok elvégzéséhez? Vagy hogy lenne helyes?

2020. ápr. 29. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a valódi oka?
2020. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyjából igaz. Sokat hibázok amit elismerek, de nem egyszer fordul elő hogy olyat kérnek számon rajtam amiről nem tudtam vagy éppen közöm nem volt. A felettesem felmondott így sok olyan feladat szakadt a nyakamba ami eredetileg nem az én dolgom volt. Már 2-3 hónapja húzom hogy majd jobb lesz de nem. Olyan gyomoridegem van hogy nap közben van mikor nem bírok enni. És már kezdek remegni tőle. Egyik nap sírva jöttem haza. Meg ma is kerülgetett a sírás már... úgy érzem érzelmileg nem bírom már. Sosem voltam jó stressz tűrő.
2020. ápr. 29. 23:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a helyzet, amit lejjebb írtál, akkor tényleg ne maradj ott.

Ha határozott idejű a szerődésed, de már nem bírod a hatáidőig - feltételezem -, akkor írhatod azt, hogy nem érzed alkalmasnak magad rá, de hivatkozhatsz arra is, hogy az egészségedet veszélyeztetve látod ettől a munkától.


Ha ezt sem tartod megfelelőnek, még mindig vannak a neten felmondó levél minták. Végig böngészheted őket, és kimásolhatsz egyet.


[link]

2020. ápr. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

vagy mondjuk szólhatsz a főnöködnek, hogy túl sok a meló, és kicsit csökkenteni kéne

nem fognak kirúgni, gyakornok vagy

gyakorlatilag semmiféle érdemi felelősség nincs rajtad

2020. máj. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

HATÁROZOTT IDEJŰ jogviszony felmondását indokolni kell:

"A felmondás indoka csak olyan ok lehet, amely számára a munkaviszony fenntartását lehetetlenné tenné vagy körülményeire tekintettel aránytalan sérelemmel járna."


Első körben jelezni a felettesnek a gondod. Ha nem tesz semmit az érdekedben, akkor hivatkozhatsz a felmondásban erre (jogviszony fenntartását lehetetlenné tevő indok).

2020. máj. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!