Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetséges az, hogy a...

Hogyan lehetséges az, hogy a hajléktalanok nem találnak munkát Budapesten?

Figyelt kérdés

Ki az, aki elhiszi ezt a kamut?

Rakat helyre 250-300 forintért várják az embert, bejelentve vagy anélkül, csak menjen:D


2020. máj. 10. 20:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
53%

Hajlektalan azert nem talal munkat, mert ahhoz allando bejelentett lakcim kell ... arrol sem felejtkezzunk meg, hogy egy hajlektalan ember nem igen tud megfelelni az alapveto higieniai elvarasoknak, de emberi szempontbol sem.


Tisztelet a kivetelnek!

2020. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
70%

Kérdezõ, kapaszkodj: sok hajléktalan dolgozik, bejelentve. Sõt van hajlétalan vállalkozó is. A bankszámláján a lakcím rovatban az van, hogy lakcím nélkül.

"volt polgárőr"

Engem egy polgárőr ki akart zavarni egy plázából, mert hajléktalannak nézett. Persze - eléggé el nem ítélhetõen - leordítottam a fejét, amitõl lenyugodott. Mellesleg a plázabeli bankfiókban voltam ott ügyintézni, amiután épp kijöttem. Még soha se bankban, se boltban senkinek nem jutott eszébe ilyesmi.

Mellesleg egy hajléktalannak mi+ert ne lehetne dolga egy plázában ( bank, telefon, vagy csak egyszerû bevásárlás.)

Ennyit a polgárõrökrõl. :D

2020. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Most írtam le, hogy mi a szituáció, de írjátok még le.

Magyarországon virágzik a fekete munka.....

2020. máj. 10. 21:26
 14/14 anonim válasza:
52%
Deha fekete munkara megy ott meg nem fizetik ki,nagy a valoszinusege foleg ha megtudják h hajlektalan.
2020. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!