Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dualis kepzesben brutto...

Dualis kepzesben brutto berigeny megadasa?

Figyelt kérdés

Meg nem dolgoztam, de jelentkezni szeretnek dualis kepzesre.. Az egyik helyen (Penny Market) a jelentkezesi ful alatt ott van hogy adjam meg a berigenyt. Mennyit "illik" beleirni? Nemzetkozi gazdalkodas vagy gazdalkodasi es menedzsment alapszakos hallgatokent mennek hozzajuk. Azt tudom, hogy valahogy 100 ezer korul keresnek a hallgatok, de mit irjak szerintetek, mennyi az, aminel mar azt mondjak, hogy annyit nem hajlandoak?

Nem a fizetes miatt mennek dolgozni, inkabb a szakmai tapasztalat miatt, hogy kesobb elonyben reszesuljek.


2020. máj. 11. 13:17
 1/3 A kérdező kommentje:
2020. máj. 11. 19:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, hogy felvegyenek, akkor nettó 900-1000 ft/óra bérigényt adnék meg.Ettől függetlenül ők még ajánlhatnak kevesebbet(Nettó 800 alatt semmiképp se menj bele, mert akkor inkább diákszövetkezeten keresztül vállalj munkát, ott a nettó 1100-ket is megadják már. Szerintem a duális képzés jó ötlet, de nagyon kevés pénzért nem biztos, hogy megéri ha, budapesti vagy, akkor diákszövetkezetek útja is nagyon jó. Én kb 15 helyre iratkoztam be, rengeteg munkát kipróbáltam, fél év szakmai tapasztalat ami amúgy is kötelező volt a nemzetközi gazdálkodási területen, azt pénzügyben csináltam. Nem volt feltétel annyira, hogy már legyen meglévő szakmai tudásom. Közgázos területeken 2-3 hónapon belül lehet találni kapcsolódó munkákat legrosszabb esetben is. A nyelvtudást nézik a SSC-k, angol-német felső, vagy angol-francia, angol-holland felső stb, és már diákként is nettó 1300-akat adnak.
2020. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Duális hallgatok 80.000-140.000 ft körül szoktak kapni. Cégfüggő.
2020. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!