Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minőségbiztosítási mérnökök!...

Minőségbiztosítási mérnökök! Mennyi a fizetésetek?

Figyelt kérdés

Mekkora tapasztalatatod van? Melyik megyében dolgozol? Milyen végzettséged van? Melyik iparágban tevékenykedsz? A minőségügyi mérnökség melyik ágát képviseled?


Elsősorban azokra lennék kíváncsi, akik 4-5 év tapasztalattal rendelkeznek, Budapesten vagy Pest Megyében az autóiparban dolgoznak.


De szeretném, ha minél több régióból, minél több iparágból kapnék válaszokat!


Köszönöm!



2020. máj. 11. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

semennyi vállalkozó vagyok és minőségirányítás a profilom, nem minőségbiztosítás, de 2 éve 780k bruttó volt a fizetésem, alul voltam fizetve a bérsávok ismeretében (sávom minimuma alatt voltam 20%-kal)

12 év tapasztalattal

autóipar Fejér megye


januárban Budapest / Pest megye 4-5 év tapasztalattal 400-550k bruttó volt a reális, most -150k, de nincs kereslet

2020. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!