Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok milyen lesz egy...

Mit gondoltok milyen lesz egy online AC?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végzős egyetemista vagyok, junior poziciora jelentkeztem a PwC-hez, a tepefonos ibterjun vagyok túl egyelőre, a következő 3 online teszt kitoltese lesz, egy logikai gondolkodast mero, egy angol es egy szamviteli. Ha ezrk jol sikerülnek vehetek részt az AC-n, azonban a jelenlegi helyzet miatt ez online videohivasban lesz lebonyolitva. Semmilyen AC-n nem voltam még, es ez volt az első telefonos interjúm is, nagyon izgulok, mert új nekem ez az egész es normál korulmenyek kozott sem tudom, hogy mire szamithatnek, de igy végképp fogalmam sincs. Valaki esetleg nem vett részt ilyesmin mostanában? De annak is orulok, ha a nem videos AC-jukrol irnatok! :) Köszönöm előre is!


2020. máj. 12. 09:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirasokert, gyorsan irtam telorol es nem olvastam vissza!
2020. máj. 12. 09:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az az AC? Agile coach? Az nálunk szitokszó.
2020. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Assesment centert rovidit, a kivalasztasi folyamat része.
2020. máj. 13. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!