Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik online kurzust érdemes...

Melyik online kurzust érdemes elvégezni a járvány miatt otthonmaradás ideje alatt, ami munkaerőpiaci szempontból hasznos?

Figyelt kérdés

Jelenleg mérnökinformatika szakon tanulok. Mivel elvileg otthon kéne maradni, emiatt gondoltam elvégeznék valami online kurzust, ami hasznos lenne és jól mutatna majd a CV-mben. Emiatt tettem fel eme kérdést, mert érdekelne, hogy mely online kurzusokat érdemes elvégezni.


Egyetemen a programozás tematikájú tárgyak kötnek le leginkább. .NET-t (C#-t) tanulunk, de én fakultatívan tanulom a Javat is.



2020. ápr. 24. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Aminek van értelme azok a CCNA és Microsoft certek.

Mivel progozni szeretnél kezdj egy hobbi projektbe amit be is fejezel és rakd fel githubra, hogy tudd majd mutogatni az interjúkon. pl. valami REST alapú webshop

2020. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Udacity nanodegree jol hangzik. Valaki tudja, hogy van-e Magyarorszagon karriererteke?
2020. ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!