Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24 havi munkaidőkeretben ez...

24 havi munkaidőkeretben ez hogy működik pontosan?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy ahol dolgozom cégnél, ott el lett rendelve a 24 havi munkaidőkeret.

Azt tudom, hogy mi a lényege, viszont egy ponton nem értem!

Szóval, én el szeretnék menni egyetemre, de ha leszámolok, akkor mit kell visszafizetnem?

Azt, amit már megkaptam bért?

Vagy, amit még nem dolgoztam le időt?


Tehát, ha én mondjuk május 30.án leszámolok, akkor nekem május 1.-től május 30.-ig vissza kell fizetnem a megkapott bért?


Vagy pedig, ami fennmaradt le nem dolgozott órám, az azokra járó bért kell kifizetnem?


Ebben kérném a tőlem sokkal jártasabbak segítségét ebben!


A HR-est megkérdeztem, de ő sem tudja!


Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. máj. 12. 20:35
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja, és még kiegészítésül annyit, hogy 24 hónap alatt mennyi órának kell meglennie? Annyinak, amennyinek normál esetben 4 (maximum 6) hónap alatt?

Ez szám szerint körülbelül 4*160 óra?

2020. máj. 12. 20:37
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy kell visszafizetned!

Az a kérdés, van-e "minusz napod", amiért előre megkaptad a pénzt, de még nem dolgoztad le?

Nálad annyi a változás, hogy nem két év múlva számoltok el, hanem a hónap végén.

A túlvett szabadságot sem kell visszafizetned!


Komoly cégetek lehet!

:-)

2020. máj. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!