Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online pókert mennyi idő...

Online pókert mennyi idő alatt lehet megtanulni?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallottam, hogy online pókerből meg lehet élni. Én úgy érzem ez azért nem olyan egyszerű dolog, de érdekel a téma.

Az a helyzet hogy besokalltam a munkámtól, most pár hónap szabadságot adtam magamnak. Még sosem csináltam ilyet de szinte gyerek korom óta dolgozom és simán van annyi félretett pénzem hogy ez ne jelentsem problémát.

Jó lenne addig vmi hobbi ami azért nem ártana ha bevételt is termelne. Szeretek társasozni, azt gondolom hogy a pókert is nagyon élvezném. Pókerezni szinte egyáltalán nem tudok. Ha pl. 2 hétig minden nap tanulom és gyakorlom a pókert (nem pénzes játékban), akkor van esélyem hogy nyereségesen tudjak játszani?

Több ismerősöm szerint igen, de ezt nem teljesen értem. Gondolom a többség hónapokig vagy évekig gyakorol mielőtt elkezd pénzben játszani.

Vagy van olyan aki csak azért megy fel hogy eladakozza a pénzét?

Természetesen a lehető legkisebb tétben játszanék és ha jól megy akkor sem mennék feljebb. Ha komoly tétje van akkor már nem szeretek kockázatot vállalni.

Ti mit gondoltok erről?



2020. máj. 13. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság, és függőséget is okoz.
2020. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

15 éve meg lehetett. De azóta csomó szabályozás megváltozott a pókertermek nem osztanak vissza annyi pénzt, így már sokkal nehezebb.

Kis téten ebből nem lehet megélni / értelmezhető pénzt keresni.


Ha 10x akkora a tét, akkor ugyanannyi idő alatt a nyereség is 10x akkora.


Meg lehet tanulni sok mindent, elég gyorsan. De ha téged ez nem érdekel, csak a pénzért csinálnád, akkor nem hiszem, hogy sok értelme lenne. Ebbe is ki lehet égni, mint a munkában.


Játékpénzzel nincs értelme gyakorolni. Kis tétű asztalnál elkezded használni az olvasottakat. Ez pénzbe kerül, valamennyit veszíteni fogsz, de máshogy nem lehet megtanulni, mint élesben.

2020. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Két hét alatt semmiképp se, de néhány hónap alatt sikerülhet. Azért arra számíts, hogy alsó hangon 500-1000$-ba fog kerülni a kezdés, a későbbiekben pedig ha ekkora havi profitot szeretnél, akkor akár 5-10-szeres tőkére lesz szükséged, szintén alsó hangon. Nem tudom mennyire tűröd jól a stresszt, de nem biztos, hogy neked való, ha statikus, monoton növekedésre vársz volatilitás nélkül.
2020. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet játékpókerben gyakrolni, én kb 5 évig hobbiból csináltam, de mindig csak játékpénzzel. Az a konklúzióm amit továbbadnék, hogy nagyon okosnak kell lenni hozzá, szerintem aki ismeri a pókert és mondjuk valószínűségszámításból is nagyon jó, annak már csak a 20% szerencsére van szüksége. Jó az alapkoncepciód, hogy hobbi és pénzkeresés, de a póker irányát nem ajánlanám, kezdőként főleg nem. Még 10 év tapasztalattal is rengetegen vesztességgel, csőddel hagyják ott az egész játékot. Az online pókercégek mindig nyereségesek, mert szinte ellehetetlenítik azt, hogy te hosszútávon nyereséges tudj lenni. Regisztrációs díj, pénz kiutalási díj, az a bónusz amit ígérnek ha befizetsz, de kivenni azt sosem lehet, ellenben ha nyersz a nyereség ehhez is hozzáadódik, ami az összenyereségedet csökkenteni. Tehát ez a bónuszrendszer szinte 99%-ban vereségre ítéli az online pókerezőket. Más területen már vettem részt szerencsejátékban, hál isten nem olyan sokat buktam, de ha egy tanácsot adhatnék a jövő generációjának, inkább dolgozzanak olyat amit szeretnek. Válts munkát ha jelenleg nem vagy vele elégedett. Az a pénz amiért ténylegesen megdolgoztál mindig értékesebb lesz neked, mint az égből rádszakadt sok pénz, amit kezelni is nehéz pszichológiailag megfelelően.
2020. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

2 évig toltam suli mellett.. nos még mikrolimitet sem sikerült verni. Pedig órák 100ait toltam bele. Elemzésbe, videók nézésébe, játékom fejlesztésébe.


Közel nullszaldóban szálltam ki.

2020. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-2 év alatt meg lehet profin tanulni napi szintű játékkal és oktatóanyagok nézésével, de szerintem ma már nem érdemes. 10 vagy akár 5 évvel korábban mást mondtam volna. És ezt nem lehet hobbiként csinálni, mert akkor nem lesz nyereséges. Ha viszont nyereséges szeretnél lenni, komoly munkává kell sajnos válnia, amit úgy érzem, te nem szeretnél.
2020. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
35%

Nekem kB 5 hónapba telt hogy hosszútávúlag biztosan profitáljak, és igen, teljesen a nulláról.De ehhez szeretni is kell a játékot, másképp nem élvezed és könnyen kiéghetsz.

Elöször nálam is az volt hogy kellett lóvé és egy haverom rávett(aki elég jól játszik) hogy elkezdjem 2 hét tanulás után leültem online és kB pár nap alatt elment 15$ befizetés.

Szóval a válaszom nem, szinte biztos hogy 2 hét után nem leszel jó játékos.Na ezután komolyan elkezdtem tanulni és még 2 10$ befizetés elment.3 roll bukás után ami kB 3 hónap alatt rájöttem hogy valójában nem is a tudásom a legnagyobb baj hanem a türelmem és a tilt kezelésem.Ez az amibe sok játékos belefut.Szóval tartottam egy kis szünetet és komolyan elhatároztam hogy ezúttal nem bukom el, persze minden nap legalább 4-5 pókeres videót néztem, folyton cikkeket, elemzéseket olvastam.

Végül befizettem 25$-t és elkezdtem 2 asztalon 1/2 nl cash gamezni.Már volt tapasztalatom és a bad beateket is sokkal jobban kezeltem, azóta 4 hónap telt el és most nl5-ön játszok.Amit tudok javasolni hogy tanulj, tanulj, tanulj a játékról, és persze játssz.Ha jön egy rossz széria nem folytasd lépj ki, idegesen nem lehet jól játszani.És egy kissebb szakmai tanács hogy ha nem is 10 asztalnál de legalább 2 asztalnál játssz.Azért mert így ha az egyiken nyeroben vagy nem leszel olyan nyomás alá helyezve a másik asztalon, meg persze 2x gyorsabban jön a jó kéz.Persze nem tudom most hogy állsz de én azt javaslom hogy me megy ebbe mert kockázatos eleinte énis csak buktam.

2020. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: az a probléma, hogy nem skálázható a fejlődés. Két-három hónap alatt sikerült elérni a magyar minimálbér szintjét kb? Többre menne a kérdező egy normális állással.
2020. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!