Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tanuljak hogy több pénzt...

Mit tanuljak hogy több pénzt keressek?

Figyelt kérdés

Havonta netto 163 ezer a fizetésem átlagban és minden létezö sporolási trükköt bevetek ami csak létezik de 140 ezernél többet nem tudok megtakaritani havonta. Már ígyis hatalmas árat fizetek hogy nincs életem.

Váltanom kellene amivel lehetne netto 250-300...

Sok a szabadidöm, mert 8 óra munkán kivül(heti 40 óra) semmi hasznosat sem csinálok,pihenek,számítógépezek.

Tehát megtakaritásom idöm van de fogalmam sincs mit kezdjek ezekkel,viszont így szegény maradok ha nem váltok


Bár van 2 kikötésem: 1, Budapesten nem akarok dolgozni se külföldön 2, ne kelljen emberekkel foglalkozni vagy csapatban dolgozni



2020. máj. 17. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudjuk, hogy most mivel foglalkozol, mi érdekel, mit szeretsz csinálni... Ha azt mondja valaki, hogy legyél programozó, aztán kiderül, hogy nem érdekel, akkor minek pazarolja az idejét? Legyél bróker? Legyél asztalos? Soroljuk fel az összes létező lehetőséget?
2020. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de hogy a fenébe élsz meg havi 23 ezer forintból?
2020. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom engem igazából csak az érdekel hogy több legyen a bevételem, de normális munkakörülmények mellett, értsd például változó müszakok kizárva, mert egészségem rámegy, vagy olyan szakma ami fizikálisan tönkreteszi az embert az sem érdekel. Legjobb valami olyan lenne amit nagyobb affinitás nélkül meglehet tanulni és jól fizet. A programozó az pont olyan szerintem hogy kell hozzá vmi érzék.


2-es szerinted?

Nyilván szülökkel kell élnem hogy nem kérnek lakbért és lakhatási költséget, nem élek semmit, munkahelyemen eszem, amikor nem dolgozom megveszem kaját, és fizetek egy netet. Ruhát nem veszek, nem utazok, semmi felesleges kiadásom nincs szinte, innét már nem tudok hova faragni , nincs hova, és ez is fáraszt már mentálisan hogy igy élek. Nem lehet előre jutni

2020. máj. 17. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Villamosmérnök.
2020. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

A gázszerelő ma nagyon megy, főleg Felcsút térségében.

De a focista illetve a reality-celeb is nagyon jól fizetett szakmák, hisz hasznos munkát végeznek.

2020. máj. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Jól kell házasodni.
2020. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én annak idején havi 20 ezerből éltem, 30 ezer volt a fizetésem, és egy szobaalbérletben laktam. A szüleim besegítettek a lakbérbe, azt pótolták és egész hónapban ilyeneket éltem, hogy mirelit pizza, tészta, stb. Nem sokáig bírtam. Sajnos jobb munkahelyet nem találtam iskola mellett.

Egyébként mit dolgozol most? Mi a szakmàd? Pest, vagy vidék? Hány éves vagy? Fiú, lány?

Mi érdekel? Érettségid van? Diplomás vagy? Szakmunkás vagy? Jó lenne ezeket tudni.

Egyébként elmész építkezésre segédmunkàsnak, akkor megvan az a havi 250-300k, nyilván nem sok szabadnappal, és napi 10-12 órával, de megvan és nem kell hozzá sok ész sem. Én is az építőiparban ténykedem(igaz nem segédként), ezért tudom. Vagy ajánlok valami ingyenes képzést, ahol kapsz fizetést is, amíg tanulsz. Én is tervezek ilyenre menni a közeljövőben, például a vasutas és a rendőrképzés engem személy szerint nagyon érdekel.

2020. máj. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanulj idegennyelveket, tanulj meg pár népszerűbb programnyelven kódolni. Ezekhez már kimozdulni sem kell otthonról, vagy egyetemre menni. Udemy-n a kurzusok minőségéhez képest potompénzért tanulhatsz programozni.
2020. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!