Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hamar rájövök dolgokra és...

Hamar rájövök dolgokra és látok összefüggéseket, viszont a memóriám csapnivaló. Milyen irányban tanuljak és keressek munkát?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Legyél látnok
2017. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
szoftverfejlesztő :D valami vagy beleég az agyadba annyit kell használni, vagy google első találat alapján be tudod illeszteni a kérdéses részt, ha már rendszerszinten érted, hogy mit akarsz csinálni...
2017. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező lehet, hogy keverlek egy másik sráccal, de szeretném mégis megkérdezni, hogy:

Te lennél az a kalapácsos srác aki, ha ráüt a kezére rájött, hogy az fáj neki, de feledékeny és mindig elfelejti?


Lehet az én emlékezetem sem a régi már, de nekem az rémlik, hogy végül abban maradtunk, hogy nem leszel tetőfedő és kertésznek tanulsz! Vagy ezt már elfelejtetted???

2017. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!