Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkát szeretnék elvállaln...

Diákmunkát szeretnék elvállalni! (? ) Bövebben lenn! Nagyon fontoos

Figyelt kérdés
Érden és környékén szeretnék elvállalni diákmunkát: Szórólapozás, babysitter, vagy akármi.. 17 éves megbízható lány vagyok. Mit tudtook?
2010. júl. 29. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem lehet megfelelő kategóriában kérdezni????? Olyan baromi nehéz? (üzlet és pénzügyek)
2010. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert oda alig válaszoltak, gondoltam majd itt kapok választ.
2010. júl. 29. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:
diákszövetkezet?
2010. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rakj ki hirdetéseket az utcán, hogy vigyázol gyerekekre. Esetleg neten is adhatsz fel ilyeneket.
2010. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A MelóDiák honlapján is rákereshetsz.
2010. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Há nyár közepén már mnagyo nehéz, a lányom már junius elején adott be pályázatot, meg jelentkezést több helyre, na most jött válasz negativ, is meg egy helyre várják aug ban, ez már lehet késö neked, de probálkozz, veled vagyok.
2010. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nyuxipok válasza:
En is sok mindent probaltam mar,de mostmar szerintem nagyon keso,mindjart augusztus...szerintem most lemaradtal a nyari munkarol,ezert jovore probald meg sokkal hamarabb.
2010. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg egész nyárra kerestem 2 kislány (5-7 évesek) mellé valakit aki szívesen utazna Angliába is...Sokat kell dolgoznom,és kellett volna aki vigyázz a lányokra...Akik jelentkeztek azok nem voltak megbízhatóak..Volt aki rákérdezett,hogy hozhatja-e a barátját is..

Volt aki állatot akart hozni,vagy az volt a baja,hogy nem Londonban lakunk..

Na mindegy..

Talán a diák szövetség,vagy az internet útján keress valamit..(én is neten hirdettem hétig..)

2010. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Augusztus elején esélytelen, majd jövőre próbálkozz:)
2010. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!