Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vidéken diákmunkában, heti 40...

Vidéken diákmunkában, heti 40 órával tényleg meg lehet keresni havi nettó 200-250 ezret telefonos ügyfélszolgálatosként? (Telekom, Telenor)

Figyelt kérdés

Év közben nyilván kevesebbet, mert a suli mellett nincs annyi idő dolgozni, de július-augusztusban. Egy távolabbi ismerősöm mondta, de érdekel mások tapasztalata is.


250 úgy, hogy ebben van már valamennyi értékesítési bónusz is, ha abban viszonylag ügyes vagy. (De a fizu nagy része fix órabéres.)



2020. máj. 21. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Itt szegeden 200 ezret kerestem tavaly havonta nagyoz csodálkoztam tök jo munka
2020. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Magad is láthatod, hogy mik az órabérek és ha az egyik helyen sokkal többet fizetnének mint a másikon, akkor mindenki átmenne oda, úgyhogy ilyesmire ne számíts!

2020. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Itt ilyet találtam, hogy Szegeden br 1060, diákoknak az nettó 900 ft órabér (mert járulékokat nem kell fizetni, csak a 15% SZJA jön le). Az már havi 22 nappal számolva 160 ezer. De létezik valami értékesítési jutalék is, ami elvileg lehet plusz 30-50-70 ezer is egy hónapban.


Szóval gondolom a 250 ezer úgy lehetséges, ha túlórázol (mondjuk heti 50 óra) + ügyesen értékesítesz. De a 200 ezer is meglehet mondjuk heti 40 helyett 45-50 órával + egy kicsi értékesítési bónusszal. Így már kezdem érteni szerintem. Jó lesz ez, nem?

2020. máj. 21. 18:01
 4/6 A kérdező kommentje:
"Itt" mármint amit linkeltél 2-es, a melódiák honlapján. Szóval köszi!
2020. máj. 21. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 es vagyok én TAVALY dolgoztam ott akkor volt annyi a fizu
2020. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meglehetett keresni a Telekomnál simán 200+ ezer Forintot, ha sokat dolgoztál és JÓL DOLGOZTÁL. Több jutaléksáv volt, a ledolgozott óraszámok alapján kaptál egy szorzót is, ami ha jól tudom 2-es lehetett maximum, illetve sokan azzal is tolták fel a fizetést, hogy este 18 óra után meg hétvégén, ünnepnapokon is dolgoztak, ugye a bónuszok miatt. Sokszor ha "égett a ház", kihirdették, hogy dupla órabérért lehet plusz műszakot vállalni, ezt is sokan szerették.


Illetve ha mentori beosztásban dolgoztál, eleve emelt órabéred volt, mondjuk a felelősség meg az elvárások is nagyobbak voltak, más munkát is végezned kellett, nem csak ügyfelekkel beszélni, hanem oktatni, többieket fejleszteni, stb.


Amiről hallottam, hogy legnagyobb fizetést vitt valaki haza, 500 ezer Ft alulról karcolva. De kb. a cc-ben lakott az illető, nagyon kimaxolva azt az óraszámot, amit dolgozhat az ember, pontosan nem tudom, de 200 körüli. Erre mentek a hétvégi, ünnepnapi bónuszok, a jutalék, a duplabéres plusz műszakok és még volt valami hívásvételes verseny fix összegű díjjal, azt is megnyerte. Akkor bejött neki az a hónap nagyon. De tett is érte és jól, precízen dolgozott.

2020. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!