Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék online pénzt...

Hogyan tudnék online pénzt keresni? Kérlek írjatok ötleteket, illetve a hozzájuk szükséges tudást.

Figyelt kérdés
Jelenleg 19 éves vagyok, idén érettségiztem. Rengeteg szabadidőm lett, amit szeretnék hasznosan eltölteni, pénzt keresni az egyetemi évekre, vagyis kicsit önállósodni.

2020. máj. 22. 15:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
15%
Ismerek párat, ha érdekel hogy hogy tanultam bele anno irj ha kiváncsi vagy rá
2020. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Legyél influencer.
2020. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
értessz valamihez, ami ér valamit?
2020. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, és sportos, akkor nekem van ötletem.
2020. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, remélem ez nem nagy hátrány. A "mihez értek" kérdésre válaszolva angol tudással rendelkezem (közép- és felsőfok között érzem magam, szeptemberre van tervezve a felsőfok), kreatívnak tartom magam.
2020. máj. 23. 09:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem, sőt előny. Mutogathatod magad online, kamera előtt, kevés ruhában vadidegeneknek.


Vagy szerezhetsz évek alatt eladható tudást. Programozás, marketing, weboldalkészítés, grafika, videóvágás, vfx, modellezés, stb.

2020. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az utóbbiakra gondoltam...
2020. máj. 23. 10:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan kell a penz akkor valami beugros melo, hanem akkor meki spar tesco elado, ha hosszu tavon gondolkodsz akkor allj neki programozni es helyezkedj el itba. Annal nyugisabb jobban fizetobb allast nehezen kapsz... Ha van eleg iq-d hozza... Nem mindenkinek valo, problema megoldo kepesseg kell sok hozza
2020. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, igazából hosszútávra tervezek, nyáron animáorként dolgozom. Olvasgattam, hogy a programozás mekkora tudomány és lányoknak csak felsőoktatási kepzés kereteiben ajánlják...Nos, semmi sem lehetetlen, viszont 0-ról kezdeném.
2020. máj. 23. 19:51
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért, gyorsan gépeltem.
2020. máj. 23. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!