Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet magyarországon...

Hogyan lehet magyarországon minimum 560EFt-or keresni havonta?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 00:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

7/


Nem hárítok senkire semmit de mikor az a helyzet tesód tanulhat bármit rád meg rád vágják,hogy fiam neked ezt kell tanulnod,hogy tovább vidd a családi üzletet és slussz passz,akkor nem tudom te,hogy lennél mikor azt kell tanulnod amit egyáltalán nem szeretnél ahelyett amit szerettél volna.

2020. máj. 26. 13:26
 12/16 A kérdező kommentje:

9/


Értek hozzá csak nem annyira szak szavasan mint aki iskolában tanulta,én magam szedtem össze a tudásomat sok év alatt,de önbizalmam nem igazán van,de önértékelésem.És félek is az emberektől meg a véleményüktől kb mint a 7-es olyanoktól.

2020. máj. 26. 13:28
 13/16 A kérdező kommentje:

10/


Ez nagyon szomorú :( Hát lehet csak olyan adatik majd meg amit utálni fogok.

2020. máj. 26. 13:30
 14/16 A kérdező kommentje:

8/


Valamivel 30 felett,bár most parázok valószínű majd jönnek a bántások a korra tekintettel.

2020. máj. 26. 13:31
 15/16 anonim ***** válasza:

Semmi félnivaló nincsen tőlem. Inkább tanulnod kellene valami magabiztosságot tőlem. Nem mutogatunk 30 felett már anyucira, hanem megdolgozunk azért, hogy legyen valamink. Én végigjártam ezt az utat, azért tudok magabiztos lenni.


Ps: meg azt is felfogtam, hogy életem végéig tanulni kell, ha versenyképes akarok maradni.


7es

2020. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15/


Nézd anno azt tanultam amit muszáj volt aztán jó pár évet lehúztam benne aztán jött egy baleset most meg szarban vagyok depresszió meg félelem meg minden szar,leblokkoltam.

2020. máj. 26. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!