Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyáron 1-2 hónap alatt hol...

Nyáron 1-2 hónap alatt hol lehet diákmunkával keresni nettó 300.000Ft-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves fiú vagyok (nyáron töltöm a 17. életévem)

Olyan kérdésem lenne, hogy tudtok olyan megbízható helyet ajánlani az ország bármely pontján, vagy akár külföldön, ahol diákmunkával 1-2 hónap alatt össze lehet keresni nettó 300.000Ft-ot?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2020. máj. 25. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Egy hónap alatt nettó 300? Ez egy profi (vagy legalább nagyon jó) szakmunkás bére.
2020. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Drogdílerként, prostituáltként esetleg.
2020. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Gondoltam van valami munka, amivel lehet ennyit keresni. (Tavaly címereztem 15 napot és összejött belőle 84.000Ft, szóval nem hiszem el hogy nincs ennél jobban fizető munka, ha nem is Mo-on, akkor külföldön)

Egyébként megjegyezném azt is, hogy nyári diákmunka, szóval lehet hogy egy szakmunkás nem keres ennyit egy hónapban, de neki állandó munkája van, nem pedig ideiglenes).

Nem értem a magyar mentalitást...ha nem tudtok segíteni, miért kell egy kérdés alá oda trollkodni? Nem hiszem el hogy nem lejet tovább állni és valami értelmes dolgot csinálni. Kicsit ez már unalmas.

2020. máj. 25. 18:06
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Amit a 2 mond azzal esetleg
2020. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

"...ha nem tudtok segíteni, miért kell egy kérdés alá oda trollkodni?"

Ez nem mentalitás kérdése, és nem trollodunk, ezek tények.

Akár tetszik, akár nem.

"szóval lehet hogy egy szakmunkás nem keres ennyit egy hónapban, de neki állandó munkája van, nem pedig ideiglenes" És akkor mi van?

Azért kéne többet keresned, mert kevesebbet tudsz dolgozni?

Tudod a bérezés úgy működik, hogy az után kapsz fizetést, amit a munkaadónak kitermelsz (ez igaz a szellemi munkára is).

"Tavaly címereztem 15 napot és összejött belőle 84.000Ft, szóval nem hiszem el hogy nincs ennél jobban fizető munka, ha nem is Mo-on, akkor külföldön" De van. Csak éppen külföldön a kiutazásra, megélhetésre, szállásra, és hazautazásra, elmegy a fizetésed 80%-a, és 1-2 hónapra senki nem fog alkalmazni.

2020. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Külföldön nem fognak magyar diákokat alkalmaznk, főleg nem 1-2 hónapra.

Amúgy 2 hónap alatt egy raktárban össze tudsz szedni ennyit, ha vállalsz délutános meg éjszakás műszakot is. De 2 hónap alatt és nem 1, az tuti.

2020. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
18 év alatt nem dolgozhat éjszaka.
2020. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Csodálkozol a válaszainkon? Akkor idősebbnek kellene lenned, hogy megértsd a kérdésed értelmét. 300000 Ft-ot most - is? Elég sokan szeretnének 1-2 hónap alatt nettó 300at keresni, Neked pedig eláruljuk a tutit... A lényeg, hogy mire kell(ene) ennyi? Tényleg kíváncsi vok. Nettó 100 nem elég? Diákszövetkezethez jelentkezz be, akár többe is és akkor talán összejön ennyi. Sőt, biztosra mondom, hogy a fizudat is megkapod. Mert ha magánba elméssz Józsi bácsihoz a lángososhoz vagy műhelybe Pali bácsihoz, lehet, nem fogod megkapni a fizetésednek egy részét, akár még a beígért nettó 300-at sem. Szóval, inkább diákszövetkezetre jelentkezz be, ott nagyobb az esélyed!
2020. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi helyzetben sehol sem fognak kapkodni a 18 év alatti munkaerőért. (amúgy sem szoktak)
2020. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

2014-ben örültem a nettó 3600 Ft-os napibérnek. 20 nappal számolva ami soknak számít kaptam 72 ezret. A diákmunka annyira jól nem fizet.

Most kb 18 nappal netto 100k kihozható de akkor meg elmegy a nyár nagy része. Én azt mondom, hogy a nyárnak arról is kell szólnia, hogy pihensz, haverokkal vagy, strandra mész. Hidd el sokkal többet érnek az emlékek mint az az 1 havi bér.

Mondom ezt 30 évesen úgy, hogy szinte minden nyarat végigdolgoztam. De közben meg nem mentem sehova.

2020. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!