Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyáron 1-2 hónap alatt hol...

Nyáron 1-2 hónap alatt hol lehet diákmunkával keresni nettó 300.000Ft-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves fiú vagyok (nyáron töltöm a 17. életévem)

Olyan kérdésem lenne, hogy tudtok olyan megbízható helyet ajánlani az ország bármely pontján, vagy akár külföldön, ahol diákmunkával 1-2 hónap alatt össze lehet keresni nettó 300.000Ft-ot?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2020. máj. 25. 17:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%
Vendéglátás. Ha ügyes vagy, egy nyár alatt megcsinálsz 1 milliót.
2020. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Mármint nyilván nem idén, hanem általánosságban.
2020. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A 300 az teljesen irreális, talán 200 körül össze lehet szedni, valami olyan munkakörben ami szakértelmet kíván, és te pont rendelkezel a szükséges kompetenciákkal (hobbidból, családi tevékenységből eredően pl.). Arra hogy egy fiatalon megélhetési szintű szaktudás diákmunka keretei között találkozzon egy munkaadó igényeivel, nagyon kicsi az esély.
2020. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Multinál, főállásban, állandó hétvégékkel meg éjszakával keresek egy picivel többet két hónap alatt!
2020. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%

13, 14#

nagyon okosokat írtatok, csak tényleg az a probléma, hogy a kérdező még közel sincs 18 éves, úgyhogy szerintem itt a vége a kérdésnek... Multi, főállás, állandó hétvége, éjszaka - hivatalosan nem is lehet, még talán a nagyon közeli rokont se vállalná be a multi ennyire fiatalon...

2020. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%

Én nem a kérdezőnek tettem ajánlatot, hanem a realitást ábrázoltam.

A kérdező igényei jelentősen túlzottak.

14-es

2020. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges.

Tavaly 16 évesen Budapesten az Unix központban raktárosként 214 ezer forintott hoztam el augusztusban.

Bruttó 1500as berem volt

2020. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nyaron a balatonon többet is tudsz mint 300 ezer havonta. Egy ismerősöm 800 ezret keresett havonta. De ez csak szezonális. A szezon kezdődik lassan. Ne feledd, a balatonon nem véletlenül van munkaerőhiány, nem véletlenül mennek át inkább ausztriába az emberek. Jó tanács: Ha a balatonon dolgozol(ugye vendéglátásról van szó) kérj napi fizetést, minthogy a fónököd is rögtön kapja a kaja árát. Aki nem megy bele, felejtsd el! Ezt nagyon komolyan mondom! És így add tovább! Ezenkívül ha mondjuk 3 hétig fizetett naponta, aztán bizalmi alapon megmondja legyen ezentúl hetente, vagy havonta, búcsúzz el tőle! Különben a pénzedtől fogsz búcsút venni.. Sokat lehúztam a balatonon, rinyálni szeretnek hogy nincs munkaerő, de fizetni azt nem szeretnek, akit tudnak behúznak. Magyar mentalitás. Ha megtanulsz kicsit németül, picit továbbutazol, és ausztriában vagy németben 300-600 ezret, svájcban 900 ezer-1,5 millió. Ausztriában 2 évet, németben 6 évet voltam, most egy éve svájcban vagyok.
2020. máj. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Így van csak úgy szabad, hogy naponta adja a pénzt, mert úgy max csak 1 napot buksz. De ez nem csak a balatonra igaz hanem a többi tóparti büfékre is. Illetve szeretnek olyat csinálni, hogy dolgozol mondjuk nála 8-10 órát és utána azt mondja, hogy hát csak 6 órát fizetek ki, mert ma gyengébb volt a forgalom. Ilyenkor verni kell az asztalt hogy fizesse ki utána meg nem menni többet hozzá.
2020. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Pontosan. Az biztos hogy havi fizetésnél ha fizetnek is valamennyit sohasem annyi lesz amennyit ígérnek, ugyanis ilyenre még nem hallottam példát. Abból kell kiindulni hogy havi kifizetésnél a jobbik eset az, amikor a beígért fizetés felét megkapja az ember.
2020. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!