Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről az állásró...

Mit gondoltok erről az állásról, és milyen ez az euró alapú fizetés? Lesz hétfőn egy állástájékoztató: miben menjek oda? Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 30. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez túl szépnek hangzik,hogy igaz legyen..Nem várnak el semmit??Semmi szakmát,diplomát,nyelvet??

Nekem ez olyan munkának tűnik ahová én jelentkeztem egyszer..

telefonod munkatárs,aki egész nap a telefon mellett ül,és sok idegen számot felhív,hogy rábeszélje az embereket egy termékre,vagy biztosításra..Ők lehetnek azok akik képesek este 10-kor is telefonálni és az emberre hozzá az ideget a telefonálásukkal..Ők azok akiknek az első mondta után vagy elküldöd melegebb éghajlatra vagy egyszerűen lecsapod a telefont..

Bocsi ha tévednék..

2010. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jött le belőle.
2010. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik, hogy a valós feledat random telefonszámok tulajdonosainak a b...gatása éjjel-nappal. Valószinűleg valami hitelt kell nekik eladni, és minél több embert palizol be, annál jobban keresel.
2010. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
biztosítási ügynök ;)
2010. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy valami mlm szarság
2010. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nem más, mint egy bróker cég telemarketinges munkaköre. Az első válaszoló leírta a lényeget. Egész nap telefonálgathatsz ügyfelek után vadászva. Ha valakivel sikerül valamilyen szerződést kötnie a cégnek (Pl biztosítás, hitel, egészségpénztár, nyugdíjpénztár, stb), az után valamekkora jutalék jár neked.
2010. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
komoly cég lehet gmail-es postafiokkal ...
2010. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát most hogy valaki felvilágosított róluk annyit tennék hozzá hogy a jó k.va annyukat! Így átverni mindenkit...
2010. júl. 30. 19:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Én azért elmennék. Nem 100%, hogy ilyen munka lesz, csak 99 :)

Kérdezz rá az interjún, hogy pontosan mit kell csinálni, valamint hogy óra- vagy teljesítménybért kapsz-e. Ha amúgy ráérnél és nem kamu, akkor akár szerencséd is lehet.

Ha viszont van arra az időpontra más interjúd is, akkor inkább arra menj :)

2010. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha azt mondják, hogy XIII. ker. Váci út 191., akkor az ZEPTER. Nem mennék el az interjúra.
2010. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!