Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Történelem szakkal milyen...

Történelem szakkal milyen állásra lehet sikerrel pályázni?

Figyelt kérdés

Van egy Miskolci barátom. A streamjeit szoktam nézni online tankos játékos. Régen ő volt az egyik legjobb streamer, játékos, de ma már lecsúszott. Úgy egy éve diplomázott történelem szakon egyetemen. MSC. Most nincsen állása, próbál a donatekből élni, de nem megy és nagyon együttérzek vele.


Milyen pályára lehetne mennie? Milyen állások jöhetnek szóba? Gondolom történelem egy szak az kevés egy tanári állásra. Mik vannak még?



2020. máj. 26. 17:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
91%
Legjobb eséllyel gyorsétterem, vagy betanított gyári munka. Lehet próbálkozni múzeumoknál, levéltáraknál, vagy esetleg elvégezheti egy év alatt a tanárképzést, és akkor taníthat. Ideiglenesen anélkül is. Más kérdés, mennyire jó ötlet egy ilyen alakot gyerekek közé engedni.
2020. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Azt elfelejtettem írni, hogy diszkalkúliás. Nem tudom ennek milyen negatív vonzata van. Nem ismerem ezt a betegséget
2020. máj. 26. 17:16
 3/89 anonim ***** válasza:
100%
Nyelveked beszél-e?
2020. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 A kérdező kommentje:
Nem beszél sajnos. Angolt egy nagyon kicsit
2020. máj. 26. 18:48
 5/89 anonim ***** válasza:
90%

Akkor nincs diplomája sem.


Alap dolgok jöhetnek szóba: recepciós, pincér, mosogató, takarító, gyári munkás.

2020. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 A kérdező kommentje:
Kiadják a diplomát nyelvvizsga nélkül is. Van diplomája. Sikerült letennie a nyelvvizsgát, de nem beszél csak kicsit angolul
2020. máj. 26. 19:11
 7/89 anonim ***** válasza:
68%
Az MSc alapfeltétele a BSc diploma megléte a nyelvvizsgával együtt. Szóval, nincs diplomája, mert nincs nyelvvizsgája. Azt értem, hogy aki elsők között igényelte az már megkapta (ismerősöm is), de mégis hogy végezte el az MSc-t??
2020. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 A kérdező kommentje:
Angolt tanult az egyetemen és lerakta az adott kreditet, amivel vizsgázhatott. Az egyetemi nyelvvizsgáztatók pedig gálánsabbak a saját hallgatóikkal szemben. Mit nem lehet ezen érteni?
2020. máj. 26. 19:45
 9/89 anonim ***** válasza:
36%
Te nem érted, hogy ez xart se ér.
2020. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 A kérdező kommentje:

Mihez lehet kezdeni egy ilyen diplomával?


Értem én, hogy nem ér semmit egy nyelvvizsgra, ezért írtam, hogy kicsit beszél. Nem lehet erre alapozni. Konvencionális titkári/titkárnői állásra felveszik ? Excelt, wordot tud formázni, diplomás. Számítógépet ismeri. Irodába jól el tud lenni. Kérdés, hogy felveszik-e


Mit lehet kezdeni ilyen diplomával? Képzettséggel?

2020. máj. 26. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!