Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ilyen "Kérdőív kitöltés...

Az ilyen "Kérdőív kitöltés otthoni munkával" féle álláshirdetések valódiak vagy csak átverés? Tényleg lehet pénzt keresni azzal, ha online kitöltök pár kérdőívet?

Figyelt kérdés

"A közvélemény kutatók keresnek országos viszonylatban, olyan személyeket, akik számítógépen, online Kérdőív kitöltéssel pénzt szeretnének keresni."


Jooble-n találtam ilyet. Egyenlőre nem linkelem be, mert nem tudom hogy engedi e a szabályzat. Nekem mindenesetre furcsának tűnik.



2020. máj. 27. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Kami, sose fog egy kifiezetesre valo osszejonni.

A kozvelemenykutatok reprezentativ mintara torekednek, ebbe nem fer bele, hogy ugyanazokat az embereket kerdezgetik. Akik raadasul penzt kapnak, igy erdekuk, hogy minnel tobbfele kerdoivet kitoltsenek valotlan adatokkal, igy aztan a vegeredmeny is pont olyan lesz.

Egy-egy adott ceg a sajat kozvelemenykutatasat a sajat vasarlo koreben honoralhatja pl. ajandekkal, mert neki ok a celkozonseg, megvan a minta.

2020. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
78%
Nem kamu, csak nem lehet vele eleget keresni.
2020. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van kamu is, meg van, ami valós. Viszont ami valós, ott nagyon keveset lehet keresni.
2020. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Van pár olyan oldal, cég ami nem átverés, de folyamatos pénzkeresésre alkalmatlan a dolog. Saját példa: tavaly januárban regisztráltam egy ilyen kérdőíves oldalra, decemberre 2.600 Ft-nyi pontom gyűlt össze. Idén már valamivel több kérdőívem volt, de a 4 hónapra kaptam 2.000 Ft-ot. Kis kiegészítésnek, így munka mellett jó, de megélni nem lehet belőle.
2020. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm csinált ilyet, kb egy év alatt 20 ezret szedett össze. De sokat “dolgozott” vele annak ellenére is hogy el sem olvasta csak töltögette.
2021. jan. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia 3 éve kutatom a kérdőíves oldalakat. Felsorolva eddig 38 van a listámon, angol és magyar szintén. Ebből 23 fizetős van. Valamelyik fizet azonnal,van amelyik 2-3 nap után de mindig megérkezett. Nem megfelelő egy fizetéssel az a pénz amit kapsz, de ha sokáig gyűjtögeted akkor jól fog jönni az a pénz. A 3 évem alatt eddig 323 ezer forint jött össze,ami jelenleg is a Paypal számlámon van,de majd akkor nyúlok hozzá ha nagyon kell.

Tehát milliomos nem leszel az tuti csak ha évtizedekig gyűjtőd. Mivel alapból itthonról dolgozom így nem okozott gondot kitöltögetni. Ha az egyiknél befejeztem léptem a másikra,volt ahol hetekig semmi nem jött volt mikor egy napig csak töltögettem mert annyi volt. Jó amugy szeretem.

2021. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!