Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a menete felmondás után?

Mi a menete felmondás után?

Figyelt kérdés
Szóval a sztorim röviden annyi, hogy eddig diákmunkáim voltak egyetem alatt és a legutóbb pedig nem az volt(első munkahely) eljöttem onnan két hét után, aki betanított full bunkó volt, folyton alázott, nem tűrtem tovàbb meg messze is volt a lakóhelyemtől és azóta eltelt pár hónap( koronavírus helyzet alatt nem kerestem állást), most kaptam meg a diplomámat. Most állást keresek, hívnak interjúkra, de az önéletrajzomba nem írtam bele azt a két hetet( felesleges) de kiderül ha újra elakarok helyezkedni? Mert le kell adni a felmondási papírokat az új helyen majd?

2020. máj. 30. 19:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Remélem érthetően írtam le😊😊

Bánt amúgy, hogy így jártam de ez van :((

2020. máj. 30. 19:11
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A papírokat már akkor kérik mikor beléptetnek és megegyeztetek. Max aha rákérdeznek megmondod, hogy nem tartod relevánsnak, ezért nem beszéltél róla.
2020. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem írtad bele az önéletrajzodba, mert nagyon rövid idő volt, azért hagytad ott 2 hét után, mert a közlekedés oda-vissza eléggé bonyolult volt, és sok időt vett igénybe.
2020. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Csak a releváns munkatapasztalatot kell beírni. Ez nem volt az, ennyi.
2020. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugtattatok❤️ Nagyon féltem emiatt, hogy rossz szemmel fognak rám nézni,hogy ilyen hamar felmondtam, de nem bírom a g*cizést :( pláne hogy teljesen ok nélkül csesztetett, és beszólogatott folyamatosan az egész napja ebből állt kb. Én voltam a harmadik, akit elüldözött, de értitek erről most hogy beszéljek egy új helyen?
2020. máj. 30. 19:52
 6/15 A kérdező kommentje:
És muszáj vagyok megmutatni a papírokat vagy nem? Pl ha nem kérik
2020. máj. 30. 20:08
 7/15 A kérdező kommentje:
Mármint egy új munkahelyen
2020. máj. 30. 20:08
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha jól értem, idén volt az előző munkahely, úgyhogy add le a papírokat mindenképp. Nem lesz semmi hátrányod, senkit nem fog érdekelni, ha volt egy két hetes munkaviszonyod, amit nem mondtál el. Én egyszer felmondtam az 5. napon, egy interjún se beszéltem róla. Ne aggódj, tényleg.
2020. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen idén volt, de tuti kérik a papírokat? Mert most körbekérdeztem barátnőim azt mondták hogy tőlük nem kértek sehol
2020. máj. 30. 20:46
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak vmi egészségügyi kiskönyvet kértek páromtólnis most mondta, de nekem az meg sincs mert nem találom:D
2020. máj. 30. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!