Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit értél el 25 éves korodra?

Mit értél el 25 éves korodra?

Figyelt kérdés

Ma lettem 25 éves, és érdekelne hogy ti, mit értetek el addigra.

Mivel foglalkoztok, mennyit kerestek, mennyit tudtok félrerakni, esetleg párkapcsolat, minden ami érdekes lehet. :)


Csak néha elgondolkozom, hogy picit le vagy maradva. Nincs semmim, csak félretett pénzem, meg egy jó fizetésem.


Informatikus vagyok, és 3 év tapasztalattal 550 ezret keresek, amiből 300 ezret simán el tudok tenni, és van egy két éves párkapcsolatom.



2020. jún. 2. 12:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%

Szellemi betanított munkás vagyok, 150ezer Ft-ért, van 2-3 millió spórolt pénzem, de egyébként semmi extra. A szülői házban lakom...

(26)

2020. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%
25 éves koromra semmit, 30-ra már annál többet
2020. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%

Semmit

30 vagyok.

2020. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

Szülőknél lakom, nettó 200e a fizetésem egy multinál, van egy 18 éves autóm, közl2 milla megtakarítás úgy, hogy soha nem voltam nyaralni, soha nem volt bnőm.


31F


Igen, a te farkad a nagyobb.

2020. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig egyetemista vagyok, mert csak 23 évesen jöttem rá, hogy mit szeretnék csinálni igazán az életben és ezért akkor kezdtem el azt a szakot. Egyébként nyaranta kijárok Angliába dolgozni és ott megkeresek majdnem 1,5 millió forintot 2 hónap alatt. Utána évközben suliba járok, havi néhány napot diákmelózok. Nincs most kapcsolatom, de volt már egy 3 éves is. Nincs rendszeres munkám, nincs rendszeres fizetésem, diák vagyok még, de van 2 millióm félretéve, aminek örülök. Albérletben lakom 19 éves korom óta. Otthonról kapok havi 50 ezer forintot, ami gyakorlatilag pont elég az albérleti díj+rezsire.


26/F

2020. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%
Most kezdtem az első munkahelyemen és a továbbképzésen 5 év egyetem után, röhejesen keveset keresek de muszáj államiban dolgozni magánpraxis előtt, szülői támogatás nélkül (otthon lakom) nagyon nyomorultul élnék, a továbbképzésekre elmegy minden megtakarított pénzem. Ha minden jól megy akkor viszont 30 előtt keresek majd havi 400at és a párommal lakom, gyereket tervezünk.:)
2020. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
51%
A pöcsömet, mert leadtam pár kilót.
2020. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
62%
A középső polcot.
2020. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen épp a nagy álmomat üldöztem, imádtam a munkámat, csak épp nem fizettek meg. Nettó 150et kerestem, ebből vegetáltam Pesten egy albérletnek nevezett dohos, sötét mosókonyhában, szülői támogatást sosem kaptam.


Aztán egy évvel később gondoltam egyet, feladtam az álmaim, beálltam multis rabszolgának és pár év alatt karriert csináltam ott. Most 500 felett keresek, lakásom, autóm van.

2020. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 vagyok, nincs párkapcsolatom, nincs szakmai tapasztalatom, spórolt pénzem alig és havonta pártízezret tudok félretenni (mostmár, mert korábban több hónapig csak fogyott).



Semmihez képest se vagy elmaradva, sőt, tök ügyesen csinálod a dolgaidat.

2020. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!