Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van aki 25 éves kora után...

Van aki 25 éves kora után állt neki programozni, majd ki tudott vele menni külföldre?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 30. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Biztos van, de azért érdemes ezt is minél hamarabb elkezdeni. 25 évesen 0-ról nincs egyszerű dolga az embernek.
2019. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
45%

Van egy barátom, aki 22-23 elkezdett webprogramozást tanulni, bevették egy startupba, ahol rengeteget fejlődött, majd kapott Csehországból egy állásajánlatot linkedin-en, és azóta is ott dolgozik.

Szóval ha ezzel szeretnél foglalkozni vágj bele, ha valamilyen technológiát jól megtanulsz, már nem nehéz karriert építeni magadnak. Persze csak ha van rá időd és motivációd.

2019. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
73%
22-23 évesen*
2019. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Mindig van, aki azt mondja, hogy akadnak olyan esetek, hogy a haverja, vagy ismerőse a kukásautóvezetés után lett bankigazgató, és bár vannak elvétve ilyenek, ne ez legyen a fő példa. Saját tapasztalat, hogy fiatalabb korban alakul ki a programozás iránti szenvedély, és még ha 200 videót végignézel YouTuben sem ütöd meg a junior szinten
2019. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Szintet*
2019. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
En 25 utan altam neki de inkabb repültem
2019. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már régóta programozok,de 24 évesen alakult csak ki bennem a szenvedély, mert addigra álltak csak olyan szinten össze a dolgok.

De ha alpvetően nem ez a munkád, akkor nagyon nehéz tanulni.

2019. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!