Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még itt olyan, akiknek a...

Van még itt olyan, akiknek a koronavírus miatt hónapok óta teljesen minimálisra csökkent a fizetése?

Figyelt kérdés

Úgy látom nem sokan panaszkodnak itt a vírus miatt, nem tudom ki hogy van vele, de minket elég rosszul érint.

A vendéglátósegységek is beindultak már, de mi még mindig zárva vagyunk és félek a cég teljesen tönkre fog menni.

Kapunk kormánytámogatást 3 hónapig, de az 60 ezer forint.

Bíztatom magam, hogy így is szerencsés vagyok, mert legalább kapunk valamit, meg hogy mindenki egészséges és nekem tényleg ez a lényeg, de mégis azért nem érzem most túl jól magam, és folyton agyalok, hogy mit kellene máshogy csinálnom..

Meséljen aki még így járt.

Talán segítene pár embernek ha kiírhatná magából, hogy ki hogy éli meg ezt a helyzetet..:)



2020. jún. 2. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Mivel még itt van a vírus, bármikor bárki megfertőződhet.

Az lesz a vicces, ha elindultok, és utána kap el valaki valamit... lehet bezárni rögtön mindent, és az se biztos, hogy túléli.

2020. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azért én nem hinném, hogy ekkora baj lenne.

Az az igazság, hogy rengeteg ismerősöm van és mégis csak egyetlen van köztük olyan aki személyesen ismer 2 db pozitív embert.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ekkora a baj..

2020. jún. 2. 16:16
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Most nem is.

Ezért lazítanak.

De a helyzet pontosan olyan, mint márciusban. Az az 1%, aki már túlesett rajta, semmit sem változtat.

Aztán járhatunk úgy, mint az olaszok.

Most már egy olyan változat terjedt el mindenfelé, amelyik nagyon könnyen fertőz és 3 hét a lappangási ideje.

Mire kiderül, fertőzött lehet a negyed ország.

2020. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
2020. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm azt mondta, "bárcsak elkapná" a koronavírust, mert akkor a lábadozás alatt legalább nem lehet kirúgni...

Szerintem ez sokmindent elmond.

Egyébként meg én lennék a legboldogabb, ha három hét alatt megfertőződne az ország negyede, mert az azt jelenti, hogy a következő három hét alatt végigmenne mindenkin, és igen, sokan meghalnának, de legalább túllennénk már rajta.

De ez nem fog megtörténni, még a rettegve emlegetett olaszoknál se esett át a fertőzésen az ország harmada.

2020. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most írják, hogy aki átesett és megszerezte a védettséget, az is legfeljebb pár hónapra szól.

De csak akkor, ha komoly tünetei voltak, különben lóalkatrészt sem kapott, nemhogy védettséget.

2020. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez remek, akkor barátkozzunk meg a gondolattal, hogy mostantól csikicsukit játszunk, vagy esetleg elengedjük végre ezt az egészet, és rábízzuk a megoldást a természetre, ahogy a legelején kellett volna?
2020. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tehát negyed évente haljon meg fél millió ember csak nálunk?

Annyira azért ez nem lenne jó.

2020. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aki már egyszer túlélte, az feltételezhetően másodszor is túl fogja élni.
2020. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó, persze, nyilván minden hullámban kevesebben halnának meg.

A végén ott állnánk pár év múlva, hogy meghalt 1 millió emberünk.

Tudod, ez még háborúban is elég sok lenne, és most NINCSEN háború.

2020. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!