Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy autószerelő?

Mennyit keres egy autószerelő?

Figyelt kérdés
Böngésztem neten mennyit keresnek, de mindegyik mást írt. Valamelyik oldal bruttó 180.000 ft, valamelyik pedig bruttó 400.000 ft. Természetesen tudom, hogy sok mindentől függ. Kíváncsi vagyok kb mennyit lehet keresni autószerelőként.

2020. jún. 3. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

A minimálbértől a csillagokig.

Mert:

-alkalmazott vagy saját cége van?

-milyen tipusú/korú autókat javít?

-hány éves?

-mennyi ideje dolgozik a szakmában?

-mennyire követi fejlődést?

-mennyire "bevállalós"?

stb.

2020. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik bruttó 180.000 ft-os keres, az valamit nagyon durván szarul csinál.

A br. 400ezer egy jó szakinál simán reális lehet, talán még több is.

2020. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

A brutto 180-as valószínű semmivel sem foglalkozik. 10 éve elvégezte a szakmunkásképzőt, aztán fölvették a valami fuvarozó cég műhelyébe karbantartónak.

Letudja a napi "nyócórát" oszt jóvan.

Este legyen otthon egy-két sör, meg meccs a TV--ben és boldog.

Ilyennek is kell lenni. :(

2020. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A bruttó 180.00 ft-os bért több hírportálon is láttam. Nekem is hihetetlen volt, hogy "csak" annyit keresnének. 1-es nyilván tudom, hogy sok mindentől függ, de én egy normális, becsületes szakember bérére lennék kívácsi alkalmazottként, aki ért is hozzá.
2020. jún. 3. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

De hol? Haverom a központi Wallisban autóvillamosságis, Ő nettó 500ezret + bónuszt keres.


Egy kisvárdai maszek műhelyben meg lehet hogy örülnek ha megkapják a minimálbért.

2020. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 válaszadó vagyok!

Leírtam néhány feltételt, ami szerintem nagyban befolyásolja a végösszeget.

/ilyen, hogy "normális" és "becsületes" nem szerepel közöttük/

2020. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!