Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 319.000 forint multi...

Nettó 319.000 forint multi ügyintézőnek jó fizetés?

Figyelt kérdés

Feladata főállású közgazdász és pénzügy végzettségűek munkájának támogatása, középfokú végzettséggel.


Multi, ipari termelés, megyeszékhely.


2020. jún. 5. 09:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%
Nettó 300 körül építkezésen kap egy segédmunkás.
2020. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Abszolút jó. Főleg ha hétfő péntek munkarendben van. Egy szabad szombat és vasárnap mellé ez a fizetés nagyon is jó.
2020. jún. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#6, #8, látszik itt a százalékodból is, hogy az emberek nem igazán kedvelnek. A pénz éhenhalni sok, megélni kevés, ha Te ennél fiatalabban sikeresebb voltál, nyugodtan leírhatod a tiszta(és nem fekete mutyizással elfogadott) béredet.
2020. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%

Ennél fiatalabb? Minél fiatalabb?

30 as éveim elején járok, mérnök, szintén budapest, általában nettó 5-600e között kapok. + Havi 40e kafeteria. Nem vagyok vezetőt, pár év és az leszek, mert teszek érte akkor ez a szám már inkább milliót körül lesz.


Bejelentve. Soha nem volt fekete állásom.

2020. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy jó a 20-as éveinek erősen a közepén lévővel szemben. Azt gondolod, hogy váltással nem lehetne elérni azt az összeget amit a kérdező írt? De el lehet, most a vírushelyzet óta bármelyik helyre interjú menet bólogattak az ennél magasabb összegre, persze van ahol lenne feketézés is, majd ha elérem a harmincat remélem én is elkérhetek olyan nettó 500e körül, de az még messze van és pár év tapasztalattal még pl. kevés informatikushoz sem dobnak ekkora összeget, nem hogy mérnökhöz(500e nettó).
2020. jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%
Feltett már itt sok hasonló kérdést: alacsony végzettség, magas fizetés jónak számít-e, mindig ez a verkli. Múltkor az volt, hogy gyártósori betanított géptechnikus 400 nettó jó-e. Csak hergeli a népet.
2020. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Miért kell korhoz kötni, hogy majd akkor elég lesz elérni a nettó 500-at? Ez nem jó hozzáállás. Adott időben, szituációban kell elérni a lehető legmagasabb fizetést. Lehet neked az a célod, hogy mire 30 leszel meglegyen az 5 kiló, csak éppen lehet, akkor már nem annyit fog érni ez a pénz, mint most, így igazából nem is keresel majd többet többet.

Nekem évekkel ezelőtt kérés nélkül ajánlottak nettó 300-at. Volt, ahol kevesebbet, nyilván oda nem mentem, hanem vártam még egy kicsit magasabb ajánlatra. Pár év tapasztalattal a vírus beköszönte előtt a nettó 500 igenis elérhető volt gépészmérnökként is és nem kértek sehol személyit, hogy megnézzék van-e már az illető 30 éves.

Pályázni kell folyamatosan, ha van egy ígéretes cég, akkor lépni kell, ha ez többletpénzzel jár. Az, hogy várod, hogy legyen több tapasztalatod, várakozol, ülsz a langyos vízben az nem kifizetődő. Most egy kicsit nehezebb lesz a szitu, ha elnyúlik a válság nem lesz mindenkinek olyan egyszerű jó fizut kialkudnia. Aki a pörgő gazdaság közepette keveset keresett, az jó eséllyel most be is ragadt egy időre rossz fizetéssel, főleg kkv környezetben. Akkor kell ütni a vasat, ha meleg.

2020. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jó. Nettó 200-a kaptam beszerzőként angol-német nyelv napi használatával GY-M-S megyében egy osztrák cégnél, ott is hagytam, de felmondásom után 2-3 nappal már megvolt az utódom. A vírus elött történt februárban.
2020. jún. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Nettó 200-ért én már fel sem kelek.
2020. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!