Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kecskeméti Phoenix Mecano-ná...

A kecskeméti Phoenix Mecano-nál mennyit keres egy betanított munkás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Nem, hogy megkérdeznénk Tőlük? :)

Egyáltalán lehet oda menni betanított munkásnak, sokan dolgoznak ott?

2010. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sziasztok! Ezt az oldalt már én is néztem, és sztem vesznek fel diákmunkásokat, de szerintem csak iskolaszövetkezetek által. Ez nem az?: [link]
2010. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jaa nem bocsi, ez egy másik.:)
2010. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
volt olyan év hogy mentem oda diákmunkába mert épp lehetett. Nemkönnyű ráadásul többet kerestem diákként mint az akkori dolgozók. Jó persze voltak kivételek azse mindeggy hogy a cég dolgozója vagy közvetítőn keresztül mész. aki ott dolgozik kb 440 körül kereshet. persze vannak délutánosok azok többet kicsivel. egész nap álni kell... csavarozni, szerelni, kábelezni stb. Egy kis rész volt csak ahol ültek az emberek de több mint a gyár háromnegyede álva dolgozik..tehát az aki azt nem birja nemtúl jó választás.ja és a szünetet is lekell dolgozni.
2010. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia Utolsó válaszoló!

És mennyi a korhatár? 16 vagy 18? És te szövetkezet áltál kaptál munkát?

2010. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen iskolaszövetkezeten keresztül. mindegyiknél 16 éves kortól lehet
2010. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok, szerintem már rohadtul nem aktuális de ezen felnevettem, 400 körül keres bent valaki.? na ne nevettessetek. Diákvagyok ottkell szopni a cégnél. egy átlag munkás örül ha megkapja a minimálbért a 100 at...de akkor nagyon örül. vannak bent, betanult munkások, szakmunkások, diplomások, asztalosok, és mind azt a rohadt monoton munkát csinálják havi netto 90 ezerért. van többféle profit center...egyik se külömb a másiktól. Vigyázzba kell állni a németek előtt mert szarbase néznek. fényképeznek, pofádba dugják a kamerát. mondhatnám tovább is...sajnálom de azért netévhitben éljünk hogy milyen nagyon jól keresnek ott az emberek, akik irodában vannak azok lehet...
2014. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!