Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres havonta Budapest...

Mennyit keres havonta Budapesten egy betanított munkát végző ember? És egy nő 8 általános elvégzésével milyen munkát tud találni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
tescoba árúfeltöltő
2011. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A minimálbért tuti megkapja.

Van több kolléganőm akinek 8 általános végzettségük van,mégis havonta 170 ezret is hazavisznek.Nyomdában dolgoznak..Oda el lehet menni ha van gépi gyakorlatod..Sajnos nem sokat számít a végzettség.Én is ott dolgoztam,és ennyit kerestem,pedig nem érettségim,és nyomdaipari végzettségem is van..(de ez nem számít)

2011. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ma 15:38 vagyok

javítok* Nekem érettségim és nyomdaipari végzettségem is van.

2011. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mennyi a minimálbér? Nem vagyok valami tájékozott a témában.
2011. nov. 5. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Most talán bruttó 78500 (kézhez kb 65ezer).
2011. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen


de ha van középfokú végzettséged akkor 75 ezret kapsz kézhez kb(legalább is kellene)

2011. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

amúgy ha érdekel a tescos munka itt megnézheted hogy van a valami állas lehetőség és jelentkezhetsz is rá.:


[link]

2011. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kerti lajos válasza:

gyerekek,minálunk is van teszkó de az egy dolog hogy fel vesznek de medig leszel ott vagy medig hagynak tégedett ott,

itt ugy váltopgattják az emberekett mintt mások az alsójukat járok oda vásárolni de látom,hetente változnak a

takaritók ja nem irtamhogyholvan nyirbátorba van csak hogy itt megtehetik anyi a munkás mint égen a csilag főleg a vidékett is belle veszük itt nem pesten vagyunk.

2012. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!