Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonőrként ilyen nehéz...

Vagyonőrként ilyen nehéz állást találni? Mit tudnék még tenni?

Figyelt kérdés
Minden létező vagyonőr álláshirdetésre elküldöm az önéletrajzom, amire vagy nincs válasz, vagy már betelt, vagy majd jelentkeznek (de valójában sosem fognak). Amit csak találtam céget, ami nem hirdetett, de vagyonvédelemmel foglalkozik, oda is elküldtem már az önéletrajzom, mégsem kerestek sehonnan. Ha felhívom a kiírt számot, az első mondatuk az, hogy küldjek önéletrajzot az x címre.

2020. jún. 15. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
mi lenne, ha elmennél másik állásba?
2020. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az is egy megoldás, de őrként szeretnék dolgozni.
2020. jún. 15. 14:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet az önéletrajzod nem az igazi, nem jól van megfogalmazva, nem jó a kép stb
2020. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Túlkinálat van vagyonőrökből. Tanulj ki valamit, amivel kapósabb lehetsz a munkaerő piacon.
2020. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sok gondolkodás után maradt a vagyonőr. Értek máshoz is, de egyikhez sem annyira, hogy abból megéljek. Rendszerint jóval több munka van, jóval kevesebb pénzért. Vagyonőrként több a pénz, mert több az óraszám, de utóbbi jobban van elosztva, nem érzem úgy, hogy éjjel-nappal dolgozom, miközben meg így van.
2020. jún. 15. 16:05
 6/15 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Szfváron az Auchanba most keresnek vagyonőröket!
2020. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bács-Kiskun megyében lakom, elég messze Székesfehérvártól.
2020. jún. 15. 22:18
 8/15 anonim ***** válasza:
MÁV esetleg?
2020. jún. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy NE küldözgess papírt!

Személyesen menj be helyekre érdeklődni!

Tedd le a fegyvervizsgát és a jogsit is!

2020. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8! Mire gondolsz a Máv-nál?


#9! A papírküldözgetésnek valóban nem sok értelme van, eddig csak úgy vettek fel bármilyen munkahelyre, ha személyesen mentem el jelentkezni. Mivel a vagyonőrök nem az éppen őrzött cég, hanem biztonsági cégek alkalmazottai, ezért én ezen biztonsági cégeket próbálom felkeresni, kevés sikerrel.

Jogosítványom van, a fegyvervizsgán nem gondolkodom.

2020. jún. 16. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!