Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki dolgozik pedagogiai...

Valaki dolgozik pedagogiai asszisztensként?

Figyelt kérdés
En most fogom vegezni, es az lenne a kerdesem, hogy ezzel a szakmaval mennyit lehet keresni? Ugy olvastam pedagogiai bertablazatba van besorolva, olyan 160-at kapnak.

2020. jún. 15. 18:47
 1/8 anonim válasza:
bruttóban, igen, kb annyi. pályakezdőként
2020. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es egy tanito (alsos tanar)mennyit keres? Gondolom az se keres tobbet 200-nal.
2020. jún. 15. 19:46
 3/8 anonim válasza:
igen, ez is bruttóban. nehéz pontosan megmondani, vannak ilyen-olyan pótlékok
2020. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia. Én nettó 160-at kapok,ebből 20 pótlék,mivel sérültekkel foglalkozom,de az alap a garantált bérminimum.Egy általánosban pl.140 ezer fizura lehet számítani nettóban.

Az alsós tanár nem tudom,hogy jön ide,de 150-nél többet az első pár évben ő sem visz haza.

2020. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
utolsó, ped. asszisztensként nettő 160? megkérdezhetem, hogy hol, és hogy mióta vagy a szakmában? :)
2020. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen,nettó.Kispesten.(autistákkal foglalkozó általános iskola) 1 éve dolgozom ott. De teljesen mindegy,mióta vagy a szakmában, asszisztensként ugyanannyi a fizuja annak is,aki 8 éve dolgozik benne meg nekem is,aki nem régóta.
2020. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
és azt nem tudod véletlenül, hogy a gyógypedagógusok mennyit keresnek nálatok? csak kíváncsiságból kérdezem, mint frissdiplomás GYP. :)
2020. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyanannyit,mint bármelyik másik helyen. Nézd meg a bértáblát. Ha jól tudom,frissdiplásként 3 évig a legalacsonyabb kategóriába (gyakornok) esel,de bármelyik állásinterjún elmondják a pontos összeget (és a munkaszerződésben is szerepel)
2020. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!