Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik érettségivel helyezkedtek el. Szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés

Például adminisztrátor, recepciós, call centeres, esetleg gyári munkás, raktáros. Találtok örömet a munkátokban? Mi visz előre? Szeretnétek tovább fejlődni? Hol képzelitek el magatokat évek múlva?

Nem vitaindító a kérdésem. Nekem nagyon monoton a munkám, minden nap ugyanaz, hajszál pontosan. Van már egy diplomám, de ahhoz, hogy más területen el tudjak helyezkedni, egy "pihentető" állást találtam. Csak már annyira pihentető, hogy kínlódás egész nap.


2020. jún. 15. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:
A pihentetőt nem úgy kell érteni, hogy nem csinálok egész nap semmit, épp ellenkezőleg: nem győzöm szusszal, csak épp nem az agyat dolgoztatja, "leszedál".
2020. jún. 15. 20:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Érettségi után mentem dolgozni. Irodai munka. Adminisztráció, titkársági feladatok. De van benne program, konferencia szervezés is. Úgyhogy nem unalmas, és van mit csinálni.

Mellette levelezőn továbbtanultam. De nem szeretnék váltani. Tök jó helyem van.

2020. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem szeretem, csak elviselem. 5 év múlva remélem a saját webshopjaim fognak eltartani.
2020. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

"Találtok örömet a munkátokban?"

Igen. Azt, hogy fizetnek érte.

"Mi visz előre?"

Az, hogy be kell fizetnem a számláimat.

"Szeretnétek tovább fejlődni?"

Nem, de kénytelen leszek.

"Hol képzelitek el magatokat évek múlva?"

Valami irodai betanított munkában, ahol biztos, hogy nem kell éjszaka és hétvégén dolgoznom és nem leszek tiszta kosz nap végére. Csak sajnos ehhez diploma kell és még mindig nem találtam annyira könnyű képzést, amit sikeresen el tudnék végezni.

2020. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Freelancer frontend designerkén melózok itthonról. Néha kicsit uncsi főleg most, hogy nem tudok utazgatni de amúgy elvagyok. Annyit keresek ami bőven sok, pedig van egy-két drága hobbim. Soha nem bántam meg, hogy nem mentem egyetemre, autodidakta módon tanultam meg tanulom ami kell célirányosan sallangok nélkül. Az, hogy vslaki nem tanul tovább nem feltétlen jelenti azt hogy egy semmihez nem értő alja szallagmunkás. Elég sok tehetős embert ismerek akinek csak érettségije van. Igazából lehet szerintem bármilyen végzettséged ha nincs meg a mentalitásod ahhoz hogy sikeres légy akkor ugyanúgy a tejes ládákat pakolgatod a szalag végén.
2020. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vállalkozást csináltam.

Nem unalmas bár már nem szeretem mert hamar megunok dolgokat.

2020. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!