Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy érettségivel el lehet...

Egy érettségivel el lehet helyezkedni a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

Mik a lehetőségek?

Nem a napi szinten 12 órázó gyári betanított munkára gondolok.



2019. júl. 22. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
8 órába is mehetsz három műszakba a betanított munkára.
2019. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Sztem mehetsz Kormányablakba is, elég sokat cikkeztek arról, hogy nem tudnak normálisan nyitva tartani se, mert mindenki felmond.

Na persze, nyilván nem véletlenül. Szó sincs ott arról, ahogy a Mari néni meg Pista bácsi elképzeli a közigazgatást, hogy ott lóbálják egész nap a lábukat, nem csinálnak semmit: kőkeményen melózni kell a nap végéig, 2x tíz órában egy héten semmi pénzért, miközben a Mari néni meg a Pista bácsi*(tíz a huszonharmadikon) még folyamatosan be is szólogat, hogy mér' nem dolgozol mán'.

De ugyanakkor, az nem gyári munka, és később önéletrajzba is be lehet írni, mint tisztes irodai melót.

2019. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha már kormányablak, akkor inkább a kormányvonal. Kezdő fizetés 240br 8 órára, + cafeteria. van lehetőség előrelépésre is.
2019. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen

Budapesten igen, ha minden szóba jöhet a gyári munkákon kívül, kezdj el keresgetni, jelentkezni; Annyi, hogy nálad azt fogják jobban nezni, hogy milyen korábbi munkatapasztalataid voltak; Ami szinten lehet hasznos

2019. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van jogsid?
2019. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, van B kategóriás jogosítványom.
2019. júl. 23. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
El lehet. Ha nem vagy életképtelen, azért egész jó munkakörökben is. Adminisztráció pl tipikusan ilyen.
2021. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"El lehet. Ha nem vagy életképtelen, azért egész jó munkakörökben is. Adminisztráció pl tipikusan ilyen."


Mi köze ennek az életképtelenséghez? Amúgy sem tömegelnek az ilyen pozíciók, de ha van, akkor sereglenek érte a büfészakos diplomások, akik a szakmájukban nem találnak munkát, előbb fogják őket felvenni, mint egy sima érettségist.


Persze ellent mondok magamnak, mert én is irodában ülök érettségivel, de ez pusztán a szerencsémnek tudom be, hogy jókor voltam jó helyen.

2021. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!