Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes letagadni a diplomámat...

Érdemes letagadni a diplomámat, ha betanított munkára jelentkezem?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy nem szívesen vesznek fel diplomásokat betanított munkára, mert

1. túlképzett

2. úgyis ott hagyja, ha jó állást talál.


Ez így igaz? Állásinterjún vagy az önéletrajzomban ne említsem?


2010. júl. 31. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, tagadd le én is azt csináltam, már az érettségi miatt is húzták a szájukat
2010. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam már ilyet.

Csak készülj fel, rá fognak kérdezni, h hova tűnt 4 éved.

2010. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát bizony érdemes letagadni.


Nekem pénzügyi számviteli végzettségem van.

Annak idején annyira nem volt semmi meló, hogy jelentkeztem konyhalánynak egy étterembe.

Azt mondták nem vesznek fel, mert bizony túlképzett vagyok és sejtették, hogy ha lesz jobb, akkor lépek.

2010. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak ezért érdemes letagadni.

Ha felvesznek, és híre megy, hogy diplomád van, akkor az összes sutyerák nyócáltalánosos barom téged fog cseszegetni. Valami főnökszerűséget fognak benned látni, de mivel a valódi főnököknek nem szólhatnak be, ezért te leszel a célpont.

2010. aug. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Csak, vajon mit találjak ki a 4 évre, hol jártam!? :)
2010. aug. 1. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én saját dumám: apámék kocsmájában voltam pultos:)

Hmm, nincs is apám:)

Kölcsön adom, ha kell:)

2010. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia! Én azt mondtam, hogy főiskolára jártam, de a 4. év végén rájöttem, hogy ezt inkább nem akarom csinálni, és ezért otthagytam a fősulit. Tanító szakról lévén szó elismerően bólogattak, a munkát pedig megkaptam... Hát, ennyit az igazmondásról..:D

Kalappal!

2010. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!