Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy érdemes eladni az ebayen...

Hogy érdemes eladni az ebayen az alábbi terméket?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy konzolt jó áron. Teljesen új az üzletből azonban pár dolgot nem értek.

Az eladni kívánt termékem a brand new kondíciót fogja kapni mert sértetlen bontatlan termékről van szó.


El kell távolítanom bármi iratot is a dobozból?


De nemtudom hogy milyen iratok lehetnek benne. De ha kibontom akkor már nem állíthatok be neki brand new jelzőt ugye?


Egy hozzáértőt eltudnád magyarázni mert csak egy újonnan vásárolt konzolt szeretnék eladni és elveszve érzem magamat.


Az ebay weboldalán nincs leírva hogy mit kell eltávolítani bele s mit nem.


Kérlek szépen segítsen valaki.


2020. jún. 17. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem mire gondolsz. De ha nincs felvágva az eredeti gyári ragasztás, akkor semmi nincs benne aminek nem kellene benne lennie.


Engedd meg kérlek, hogy kíváncsiskodjak. Mennyire lehet jó áron konzolt venni, hogy az ebay+paypal 10+10%-os költsége után, a postaköltséggel és a te hasznoddal együtt még mindig jobban megéri tőled vásárolni, mint egy webáruházból?

2020. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A konzol az eredeti gyári dobozában van és még nem nyitottam ki mert ha kibontom akkor az ebayen nem adhatom el a terméket a brand new jelző alatt.


A brand new azt jelenti,hogy:

Nem használt, nem sérült, nem kibontott.


De a dobozban valószínűleg benne van a blokk,számla is rajta a nevem is adataim stb, ezt szeretném eltávolítani bele de ha kibontom akkor már nem állítatom be neki a brand new jelzőt. Írtam az ügyfálszolgálatnak is kíváncsian várom a válaszukat.


Ha kíváncsi vagy menj fel az ebayre és nézd meg az árukat az újjaknak(brand new). Én olcsóbban fogom el adni mint ők és így is nyerni fogok rajta plusz 150 eurót. Azt is megtudod nézni hányan vettek abból a termékből.

2020. jún. 17. 18:50
 3/5 A kérdező kommentje:
A PayPal csak 3% az ebay levesz tüzet amit nem találok soknak bőven belefér. Az új előadóknak nem szedi le a 10% az első 50 eladásig ha jóltudom.
2020. jún. 17. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
PayPal-nal nézd meg a részletes árjegyzéket. Nállam annó rengeteg vásárló jött közép- és dél-amerikából.:(
2020. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyárilag lezárt bontatlan dobozba hogy a pékbe kerülne egy számla a te adataiddal? Már a szalag mellett robotoló kicsi kínai tudta, hogy azt te fogod megvenni, így belerakta neked?
2020. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!